سه شنبه 28 شهريور 1396

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی مراحل مهم اخذ ویزای کانادا

 
 

هموطن آنلاین , پنجشنبه 16 شهريور 1396

مراحل مهم اخذ ویزای کانادا

 
 

نکته مهم در مورد ویزای کانادا، تب داغ همیشگی ایرانیان برای رسیدن به آن است و همین مسأله سبب شده است که در فضای مجازی، بحث‌ها روز به روز گسترش یابد و سؤالاتی در مورد چگونگی رسیدن به ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا و... در ذهن گردشگران شکل بگیرد.

Untitled 1

هموطن آنلاین - مسلماً کسانی که متقاضی اخذ ویزای کانادا هستند و خود را برای طی روال اخذ آن آماده می‌کنند، بهتر می‌دانند که راه سختی را پیش رو دارند. با اینکه برای طی کردن مهم‌ترین مراحل اخذ ویزای کانادا، به راهنمایی‌ها و مشاوره‌های زیادی احتیاج خواهید داشت، اما بهتر است که پیش از شروع مراحل، دورنمایی از آن‌ها داشته باشید. البته برای ترسیم کامل این مراحل، به زمان بیشتری احتیاج است؛ با این حال شاید متن زیر برای بسیاری از متقاضیان این ویزا راهگشا باشد.

مباحث در مورد اخذ ویزای کانادا آنقدر قدیمی است که شاید عده‌ای تمایلی به شنیدن مجددش نداشته باشند؛ اما نکته مهم در مورد ویزای کانادا، تب داغ همیشگی ایرانیان برای رسیدن به آن است و همین مسأله سبب شده است که در فضای مجازی، بحث‌ها روز به روز گسترش یابد و سؤالاتی در مورد چگونگی رسیدن به ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا و... در ذهن گردشگران شکل بگیرد.

آپلود عکس

اما فارغ از تمام مصائب و سختی‌هایی که ویزای کانادا بر متقاضیانش تحمیل می‌کند، به دست آوردن این ویزا به معنی سفر به کشوری‌ست که ویژگی‌های استثنایی و حیرت
 

" بهتر است کلیه مدارک موردنیاز ویزای کانادا، در سایت سفارت کانادا بارگذاری شوند؛ چرا که سفارت کانادا به درخواست‌های آنلاین زودتر از درخواست‌های حضوری پاسخ می‌دهد... "

 
 
آوری دارد و در کنار طبیعت فوق‌العاده حیرت‌آورش، جزو مترقی‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود.

یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ ویزای کانادا، گرفتن وقت سفارت است که بسیاری از متقاضیان این ویزا را دچار مشکل می‌کند. همانطور که می‌دانید، به دلیل عدم فعالیت سفارت کانادا در ایران، وقت سفارت کانادا باید از کشوری واسط اخذ شود. یعنی متقاضیان ویزا مجبور به سفر به یکی از کشورهای نزدیک ایران نظیر ارمنستان و امارات و ترکیه هستند و باید مراحل انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری را در یکی از این کشورها طی کنند.

آپلود عکس

این در حالی‌ست که بهتر است کلیه مدارک موردنیاز ویزای کانادا، در سایت سفارت کانادا بارگذاری شوند؛ چرا که سفارت کانادا به درخواست‌های آنلاین زودتر از درخواست‌های حضوری پاسخ می‌دهد. روال کار به این صورت است که متقاضی درخواستش را در سایت سفارت ثبت می‌کند و هزینه ویزای موردنظر را به صورت آنلاین و از یکی از درگاه‌های مسترکارت، ویزا کارت و یا پی پال پرداخت کرده  و مدارک مورد نیازش را به صورت اسکن شده در سایت بارگذاری می‌کند. پس از این مرحله یک ماه زمان دارد تا برای انجام انگشت‌نگاری به یکی از دفاتر VAC  در اطراف ایران سفر کند. البته این دفتر باید در همان کشوری باشد که متقاضی برای بررسی مدارک از سفارت کانادا در آن کشور وقت گرفته است.

واضح است که مهم‌ترین مرحله اخذ ویزای کانادا تکمیل مدارک خواهد بود؛ اما این مرحله نیازمند وجود شرایطی‌ست که دولت کانادا از متقاضی ورود به کشورش انتظار دارد. شرایطی که گاه آنقدر خاص می‌شوند که باید به صورت انفرادی در مورد آن‌ها گفتگو شود. اما بهتر است خیالتان را از همین ابتدا راحت کنیم! کشور کانادا برای صدور ویزاهای توریستی به در مورد حساب‌های مالی و بندهایی که گردشگران را به ایران متصل می‌کند سخت‌گیر است؛ به این معنی که هر چقدر امکان حضور طولانی‌مدت شما در کانادا کمتر باشد، ویزای شما راحت‌تر صادر می‌شود.

در مورد ویزاهای خیر توریستی و مهاجرتی هم سخت‌‌گیری‌های زیادی وجود دارد که معمولاً بیش از 60 درصد از متقاضیان ویزا، مؤفق به اخذ آن نمی‌شوند. از همه این‌ها گذشته، بهتر است که پیش از اقدام برای اخذ ویزای کانادا، با کارشناسان ویزا در مورد شرایط خود صحبت کنید تا از هدر رفتن زمان و هزینه جلوگیری شود. به این نکته توجه کنید که در صورت رد شدن درخواست ویزا، هزینه‌هایی که برای انجام انگشت‌‍نگاری و اخذ وقت سفارت کانادا پرداخته‌اید، به شما باز نخواهند گشت.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم
:: فناوری اطلاعات ::
رفع ابهامات اجرای شبکه ملی اطلاعات
:: روی خط جوانی ::
۷ روش برای اینکه بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید
:: ورزش ::
دیوار چین مقابل ایران فرو ریخت
:: فرهنگ و هنر ::
درگذشت پیشکوست عرصه خبر و دوبله
:: حوادث ::
دختر جوانی به طرز بدی توسط پسر همسایه به قتل رسید

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار