چهارشنبه 3 بهمن 1397

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی تعویق زمان برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران

 
 

چهارشنبه 22 آذر 1396

تعویق زمان برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران

 
 


برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با درخواست های مکرر کاندیداهای انتخابات به منظور تکمیل مدارک به تاریخ هفتم دی ماه موکول شد.

برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با درخواست های مکرر کاندیداهای انتخابات به منظور تکمیل مدارک به تاریخ هفتم دی ماه موکول شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، براساس مصوبه فوری هیات مدیره سازمان در شب گذشته و به دلیل اینکه بیش از 60 درصد نامزدهای این دوره انتخابات موفق به جمع آوری امضای برگه حسن شهرت خود از سوی اعضای صنف نشده اند، زمان برگزاری انتخابات از 23 آذرماه به هفتم دی ماه به تعویق افتاد.
رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اعلام این خبر گفت: همان طور که پیش از این نیز در خصوص اقدامات و دستاوردهای سازمان عنوان شد، در این دوره تعداد اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در مقایسه با دوره گذشته تا دو برابر افزایش یافته است.
سعادت درخصوص دلیل به تعویق افتادن زمان برگزاری انتخابات ادامه داد: مطابق آئین نامه تشکیل سازمان، نامزدهای حضور در انتخابات هیات مدیره، ملزم هستند برگه حسن شهرت خود رابه امضای حداقل 5 درصد اعضای سازمان در هر شاخه برسانند که با این افزایش بی سابقه تعداد اعضا در دوره حاضر، هر کاندیدا باید در شاخه شرکت ها، 148 امضا از اعضای صنف جمع آوری می کرد که با وجود اتمام زمان تکمیل مدارک تا روز 20 آذرماه، بیش از 60 درصد کاندیداها موفق به انجام این کار نشدند.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای در این رابطه گفت: مطابق آئین نامه سازمان، تمام کاندیداها در فاصله زمانی 72 ساعت مانده به انتخابات، ملزم به ارائه تمام مدارک خود به دبیرخانه سازمان هستند که به دلیل حدنصاب نرسیدن امضای این کاندیداها در برگه حسن شهرت شان و عدم تکمیل مدارک، سازمان مجبور به حذف نامزدهایی بودکه مدارک خود را تکمیل نکرده اند.
سعادت با اشاره به تقاضای کاندیداها برای تغییر زمان برگزاری انتخابات تاکید کرد: با درخواست مکرر این نامزدها، جلسه فوری هیات مدیره به منظور بررسی درخواست تعویق زمان برگزاری انتخابات را شب گذشته تشکیل دادیم و با مصوبه هیات مدیره مقرر شد برگزاری انتخابات به دو هفته آینده موکول شود تا تمام نامزدها بتوانند در مدت زمان باقی مانده مدارک خود را تکمیل کنند.
او در این خصوص ادامه داد: افزایش چشم گیر تعداد اعضای سازمان تهران در این دوره هرگز شعار نبوده است؛ به طوریکه در دوره حاضر تنها 150 شرکت عضو سازمان دارای رتبه یک هستند که هر کدام 10برگه رای دارند، در حالی که در انتخابات گذشته تنها 40شرکت رتبه یک در سازمان وجود داشت؛ این افزایش بی سابقه تعداد اعضا باعث شد کار کاندیداها برای اخذ امضای تعداد بیشتر شرکت ها سخت تر شود.
سعادت در پایان اظهار امیدواری کرد : با تعویق زمان انتخابات و ارائه سامانه الکترونیکی جمع آوری امضای برگه حسن شهرت برای کاندیداها(enama.ir)، امیدواریم شاهد حضور حداکثر اعضای صنف در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان باشیم.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
اتصال گوشی به کنسول ایکس باکس وان ساده شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کره جنوبی به سختی بحرین را شکست داد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان

يادداشت
:: اقتصادی ::
ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار