چهارشنبه 3 بهمن 1397

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی مجمع عمومی شرکت ایران ارقام برگزار شد

 
 

شنبه 9 دي 1396

مجمع عمومی شرکت ایران ارقام برگزار شد

 
 


مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به شهریور ماه 96 شرکت ایران ارقام، در تاریخ ششم دی ماه 1396 و با حضور78.91 درصد سهامداران در خانه اندیشمندان ایران برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به شهریور ماه 96 شرکت ایران ارقام، در تاریخ ششم دی ماه 1396 و با حضور78.91 درصد سهامداران در خانه اندیشمندان ایران برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی شرکت ایران‌ارقام، عابد آفتابی، مدیرعامل شرکت ایران ارقام که از حدود 5 ماه پیش فعالیت خود را به‌عنوان مدیرعامل در این شرکت آغاز کرد، در ابتدای مجمع، به ارائه گزارش جامعی از عملکرد شرکت در سال قبل وتشریح دلایل اصلی زیان سال مالی گذشته و اعلام برنامه های پیش روی شرکت پرداخت.
مدیرعامل ایران ارقام با اشاره به اینکه اکنون 33 درصد بازار خودپرداز کشور در اختیار ایران ارقام است، اظهار داشت: در حال حاضر عمده بانک های کشور از مشتریان عمده حوزه تجهیزات سخت افزاری و نرم افرازی بانکی شرکت ایران ارقام محسوب می شوند و با ارائه خدمات و محصولات نوین و فاصله گرفتن از رویکرد تک محصولی(خودپرداز)، پتانسیل خوبی برای توسعه بازار وجود دارد. وی افزود: هدف گذاری ما این است که تا سال 1400 شرکت ایران ارقام، انتخاب برتر مشتریان و یکی از سه شرکت برتر کشور ارائه دهنده خدمات بانکداری الکترونیک از منظر فروش و سهم بازار باشد.
آفتابی، ساماندهی وضعیت لجستیک شرکت و احیای شبکه بازسازی عملیات، افتتاح کافه ATM و نمایشگاه دایمی محصولات سلف سرویس بانکی، فروش تجهیزات شعب به مشتریان بانکی، نصب و راه اندازی دستگاه CRS و پیاده سازی سامانه جدید مرکز تماس را از جمله اقدامات کلیدی صورت گرفته در سال گذشته عنوان کرد.
دکتر آفتابی با اشاره به برنامه های شرکت برای سال پیش روی گفت: مهمترین برنامه های ما در سال جدید ورود به بازار صندوق فروشگاهی، توسعه محصولات و خدمات سلف سرویس بانکی در راستای تحول شعب وکاهش هزینه های عملیاتی شعب بانک همچون دستگاه های CRS،STM و Cash less، سامانه صراف، عرضه نسخه جدید سوییچ سبا، امنی چنل و کیف پول الکترونیک است. وی در بخشی از گزارش خود، ضمن تشریح دلایل زیان مالی شرکت، تاکید کرد: همه تلاشمان این خواهد بود که علاوه بر جبران زیان مالی سال گذشته، همه پتانسیل های شرکت را فعال کنیم تا سود و کیفیت سود متناسب با آن افزایش پیدا کند و طی دوسال EPS شرکت به دوران طلایی خود برگردد. در ادامه جلسه مجمع و پس از قرائت گزارش هیئت‌مدیره و گزارش بازرس قانونی، صورت‌های مالی به تصویب سهامداران رسید.
سپس روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت و موسسه حسابرسی «دایا رهیافت» به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی شرکت و موسسه حسابرسی «بهنام مشار» به‌عنوان بازرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 1397 انتخاب شدند.
شایان ذکر است که 72 درصد سهامداران شرکت ایران ارقام را سازمان های حقوقی و28 درصد سهامداران را اشخاص حقیقی تشکیل می دهند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
اتصال گوشی به کنسول ایکس باکس وان ساده شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کره جنوبی به سختی بحرین را شکست داد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان

يادداشت
:: اقتصادی ::
ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار