شنبه 2 شهريور 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل یک ایرانی در کانادا

 
 

سه شنبه 23 بهمن 1397

قتل یک ایرانی در کانادا

 
 

مرد آرایشگری که متهم است پسر ایرانی را در رستورانی در کشور کانادا به قتل رسانده است پس از بازگشت به ایران بازداشت شد.

مرد آرایشگری که متهم است پسر ایرانی را در رستورانی در کشور کانادا به قتل رسانده است پس از بازگشت به ایران بازداشت شد.
به گزارش جوان روزهای پایانی شهریور ماه امسال بود که زنی در تهران به اداره پلیس رفت و گفت پسر جوانش در شهر تورن هيل کشور کانادا به دست مرد ایرانی به قتل رسیده است. شاکی در توضیح ماجرا گفت: پسرم چند سال قبل برای کار به کشور کانادا رفت و مجوز اقامت گرفت و شروع به کار کرد. او شامگاه ۱۹سپتامبر (۲۸ شهریورماه ) همراه تعدادی از دوستانش در نزدیکی رستورانی در شهر تورن هیل با پسر ۲۵ ساله ایرانی به نام همایون که به گفته دوستانش آرایشگر است درگیر می شود و همایون در این درگیری پسرم را با چاقو زخمی و از محل فرار می کند، پس از این حادثه پسرم به بیمارستان منتقل می شود اما بر اثر شدت جراحات فوت می کند. الان به اداره پلیس آمده ام تا از همایون به اتهام قتل پسرم شکایت کنم. پس از طرح این شکایت پرونده قتل به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، ماموران پلیس در یافتند همایون چند روز پس از حادثه از کشور کانادا به ایران برگشته است و همراه مادرش در خانه ای در شهر اندیشه کرج زندگی می کند.
بدین ترتیب ماموران روز چهارشنبه هفدهم بهمن متهم را بازداشت و به اداره پلیس منتقل کردند. وی در بازجویی ها در ادعایی گفت: من آرایشگر هستم و سال۲۰۱۰ به صورت قانونی همراه مادرم به کشور کانادا رفتم و مجوز اقامت گرفتم و شروع به کار کردم. پنج سال قبل به شهر ریچموند هیل رفتم و آرایشگاه زدم. شب حادثه ساعت ۱۹ بود که همراه مادرم به شهر تورن هیل رفتیم تا از رستوران ایرانی غذای تبریزی بخریم. من داخل خودرو ماندم و مادرم برای خرید غذا به رستوران رفت اما رستوران غذا مورد علاقه ما را نداشت که مادرم به سمت خودرو برگشت و همان لحظه چهار پسر جوان برای مادرم مزاحمت ایجاد و فحاشی کردند. بلافاصله از خودرو پیاده شدم و به سمت آنها رفتم که پسر جوانی فنجان قهوه ای را به روی صورتم پاشید و با هم درگیر شدیم. من در درگیری مشتی به صورت پسر ایرانی زدم و اصلا چاقویی نداشتم که با چاقو او را بزنم و الان هم نمیدانم چه کسی او را با چاقو زده است. دو روز پس از این درگیری همراه مادرم به صورت هوایی به تهران برگشیم و الان که دستگیر شده‌ام متوجه شدم او فوت کرده است. متهم پس از اعتراف برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
همزمان با ادامه تحقیقات بازپرس پرونده به پلیس اینترپل دستور داد مدارک و اطلاعات و تحقیقات پلیس کانادا و فیلم و عکس های مربوط به حادثه را از پلیس کانادا درخواست کرده برای بررسی دقیق حادثه در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دهند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
موبایل باز هم ارزان می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
حضور تلفن همراه در ایران به ربع قرن رسید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کمالوند: به عشق هواداران مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
برادر میترا استاد: نجفی را بخشیدیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار