يكشنبه 31 تير 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

درباره ما

به نام خدا

پايگاه خبري و اطلاع رساني روزنامه هموطن سلام در سال 1383 با حضور شمار گسترده اي از محققان و كارشناسان حوزه هاي مختلف اقتصادي ، فرهنگي ،‌ورزشي ،‌هنري و فناوري اطلاعات راه اندازي گرديد و با بيش از ده سال سابقه درخشان در فضاي اطلاع رساني ديجيتالي ،‌ موفقيت هاي ارزنده اي را كسب كرده است.

اين پايگاه با روزانه يكصد خبر در حوزه هاي مختلف به خصوص صنعت ،‌فناوري اطلاعات و ارتباطات و مسائل اجتماعي ،‌توانسته است به رقم يك ميليون بازديد در ماه دست يابد كه در ميان پايگاه هاي فارسي خبري در وب ،‌ركورد ارزنده اي به شمار مي رود.

پايگاه خبري هموطن سلام به عنوان يكي از برترين روزنامه هاي ديجيتالي فارسي در وب ،‌ مورد استفاده حجم گسترده اي علاقمندان ايراني در اقصي نقاط جهان مي باشد به گونه اي كه بازتاب خبري اخبار و مطالب توليدي و تاليفي اين سايت ،‌بازتاب گسترده اي در پايگاه هاي خبري و اطلاع رساني متعلق به ايرانيان در گستره وب دارد.

موفقيت هاي اطلاع رساني و خبري سايت هموطن سلام در سال هاي اخير سبب شده است تا شركت ها و موسسات صنعتي ،‌تجاري و فرهنگي كشور با همكاري هاي تبليغاتي و خبري با اين سايت ،‌از پتانسيل اطلاع رساني و فراگيري انتشار خبر پايگاه ،‌به عنوان يك مركز سخن پراكني ديجيتالي فراگير فارسي در وب استفاده كنند.

توليد و انتشار حجم گسترده اي از اخبار در حوزه هاي مختلف توسط محققان و نويسنده گان سايت هموطن سلام باعث شده است تا هم اكنون اين پايگاه به عنوان يكي از تاثيرگذار ترين پايگاه هاي فارسي در وب باشد.

هموطن آنلاين از كليه فعالان اقتصادي ،‌فرهنگي ،‌هنري ،‌اجتماعي ،‌ورزشي و صنعتي كشور براي همكاري با سرويس هاي اين سايت دعوت به همكاري مي كند.

صاحب امتياز و مدير مسئول: علی آقامحمدی
آدرس: تهران، خيابان وحيد دستگردی، پلاک 258 طبقه سوم

 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار