دوشنبه 28 مهر 1393

 
 
     
 
 
تقويم تکنولوژی :  جدیدترین ابر کامپیوتر
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
advertise_with_us 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

بدترین خصلت‌ها چیست؟

هموطن آنلاین _انسان‌ها اگر بخواهند در دنیا و آخرت سعادتمند شوند باید خصلت‌های نیکوی اخلاقی را رعایت کنند.

 
اخبار وبگردی هفته

اخبار وبگردی ماه

 

نمايش اخبار در تاریخ :

روز ماه سال

از 1/5/1393 تا 28/7/1393
 انواع زیبایی‌ها از دیدگاه اسلام
16/7/1393
انسان همواره زیبایی را دوست دارد و برای زیبا بودن فقط نباید به ظاهر اکتفا کرد بلکه در وجودمان اصول و ارزش‌هایی است که با رعایت آن می‌توانیم خود را زیباتر کنیم.

هموطن آنلاین _انسان همواره زیبایی را دوست دارد و برای زیبا بودن فقط نباید به ظاهر اکتفا کرد بلکه در وجودمان اصول و ارزش‌هایی است که با رعایت آن می‌توانیم خود را زیباتر کنیم.

 8/7/1393
الگوی خواب انسان در اقیانوس تکامل یافته است؟
مطالعه صورت گرفته توسط محققان آلمانی نشان می‌دهد، سلول‌هایی که ریتم خواب و بیداری انسان را کنترل می‌کنند، احتمالا نخستین‌بار میلیون‌ها سال قبل در اقیانوس تکامل یافته‌اند.

هموطن آنلاین_مطالعه صورت گرفته توسط محققان آلمانی نشان می‌دهد، سلول‌هایی که ریتم خواب و بیداری انسان را کنترل می‌کنند، احتمالا نخستین‌بار میلیون‌ها سال قبل در اقیانوس تکامل یافته‌اند.

 
 خواص نگین‌ انگشتری از دید اسلام
5/7/1393
از قدیم‌الایام همگان به فوائد سنگ‌ها و جواهرات و نیز به خواص مغناطیسی و درمانی آنها توجه داشته و در طب سنتی از آن بهره می‌جستند، یکی از این زیورآلات که در دین اسلام برای آن مزایای زیادی برشمرده‌اند، نگین انگشتر است.

هموطن آنلاین_از قدیم‌الایام همگان به فوائد سنگ‌ها و جواهرات و نیز به خواص مغناطیسی و درمانی آنها توجه داشته و در طب سنتی از آن بهره می‌جستند، یکی از این زیورآلات که در دین اسلام برای آن مزایای زیادی برشمرده‌اند، نگین انگشتر است.

 1/7/1393
حکایت مرد ثروتمند و فرزندش
روزی يک مرد ثروتمند, پسر کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند چقدر فقير هستند.آنها يک روز و يک شب را در خانه محقر يک روستايی به سر بردند.

هموطن آنلاین _روزی يک مرد ثروتمند, پسر کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند چقدر فقير هستند.آنها يک روز و يک شب را در خانه محقر يک روستايی به سر بردند.

 
 عوارض نخوردن شام از نظر اسلام
31/6/1393
در دنیای مدرن امروز یکی از مسائلی که رواج یافته کنار گذاشتن شام است در صورتی که طبق دستورات اسلام شام باید خورده شود حتی به مقدار کم.

هموطن آنلاین _در دنیای مدرن امروز یکی از مسائلی که رواج یافته کنار گذاشتن شام است در صورتی که طبق دستورات اسلام شام باید خورده شود حتی به مقدار کم.

 26/6/1393
واقعيت هايي درباره وازلين
اگر از وازلين به عنوان مرطوب کننده کل پوست استفاده نمي کنيد، هر شب مقداري از آن را دور ناخن بماليد تا مانع از ترک خوردگي و خشکي نوک انگشتان شما شود.

هموطن آنلاین _ آيا مي دونستين وازلين در سال ۱۸۵۹از چاه نفتي در پنسيلوانيا به دست آمد و در اوايل به عنوان مرهمي براي بريدگي ها و سوختگي ها استفاده مي شد اما امروزه خواص بيشتري براي اون بر مي شمرن.

 
 عاقبت افراط در چالش سطل یخ
16/6/1393
افراط در ایده چالش سطل آب یخ که به تازگی در سراسر دنیا گسترش یافته و حتی شخصیت های سیاسی و چهره های سرشناس هنری هم در آن شرکت می کنند، دو نفر از داوطلبان این چالش را در آستانه مرگ قرار داد.

افراط در ایده چالش سطل آب یخ که به تازگی در سراسر دنیا گسترش یافته و حتی شخصیت های سیاسی و چهره های سرشناس هنری هم در آن شرکت می کنند، دو نفر از داوطلبان این چالش را در آستانه مرگ قرار داد.

 16/6/1393
«امام رضا(ع)» محضر رضایت خداوند است
یک استاد حوزه علمیه گفت: مقام «رضا» یعنی به مقامی رسیدن که «خدایا آنچه را که تو می‌پسندی من نیز می‌پسندم» که امام رضا(ع) نیز از این صفت برخوردار بودند.

هموطن آنلاین _یک استاد حوزه علمیه گفت: مقام «رضا» یعنی به مقامی رسیدن که «خدایا آنچه را که تو می‌پسندی من نیز می‌پسندم» که امام رضا(ع) نیز از این صفت برخوردار بودند.

 
 آموزش تتالی اراکی
10/6/1393
تتالی  از جمله غذاهای پرخاصیت و خوشمزه است که بین مردم اراک دارای محبوبیت ویژه ای است.  در اراك به ظرفی به شكل تابه كه ته گودی دارد تالی می گویند. این غذا چون در ته تالی طبخ می شود به نام تتالی(ته تالی) معروف است.

تتالی از جمله غذاهای پرخاصیت و خوشمزه است که بین مردم اراک دارای محبوبیت ویژه ای است. در اراك به ظرفی به شكل تابه كه ته گودی دارد تالی می گویند. این غذا چون در ته تالی طبخ می شود به نام تتالی(ته تالی) معروف است.

 29/5/1393
دریا و فواید آن از نظر اسلام
در قرآن کریم آیات متعددی درباره اهمیت دریا، سفر از راه دریا و بیرون آوردن مواد غذایی و غیرغذایی از دریا آمده است.

هموطن آنلاین _در قرآن کریم آیات متعددی درباره اهمیت دریا، سفر از راه دریا و بیرون آوردن مواد غذایی و غیرغذایی از دریا آمده است.

 
 آموزش درست کردن نوشیدنی شاتوت
29/5/1393
<b>هموطن آنلاین _</b>همانطور که میدانیم نوشیدنی شاتوت ، نوشيدني خنك و بسيار دلچسب در روزهاي گرم تابستان است. این نوشیدنی نیز  برای آن دسته از عزیزانی که دنبال یک نوشیدنی ترش و شیرین هستن انتخاب خیلی مناسبیِ است ...

هموطن آنلاین _همانطور که میدانیم نوشیدنی شاتوت ، نوشيدني خنك و بسيار دلچسب در روزهاي گرم تابستان است. این نوشیدنی نیز برای آن دسته از عزیزانی که دنبال یک نوشیدنی ترش و شیرین هستن انتخاب خیلی مناسبیِ است ...

 29/5/1393
آموزش پخت میگوپلو
<b>هموطن آنلاین _</b>میگوپلویکی از غذاهای سنتی جنوبی و بسیار مقرون به صرفه است زیرا در تهیه آن از میگوی ریز استفاده می‌شود که قیمت نسبتاً مناسبی دارد و از آنجا که از مخلوط برنج تشکیل شده است، قدرت سیرکنندگی زیادی دارد و ...

هموطن آنلاین _میگوپلویکی از غذاهای سنتی جنوبی و بسیار مقرون به صرفه است زیرا در تهیه آن از میگوی ریز استفاده می‌شود که قیمت نسبتاً مناسبی دارد و از آنجا که از مخلوط برنج تشکیل شده است، قدرت سیرکنندگی زیادی دارد و ...

 
 آموزش پخت شاورمای مرغ
29/5/1393
در برنامه امروز سیمای خانواده مطابق معمول چهارشنبه ها  آقای

هموطن آنلاین _در برنامه امروز سیمای خانواده مطابق معمول چهارشنبه ها آقای "رضا طاهری" شاورمای مرغ که یک نوع غذای لبنانی است را برای آموزش امروز در نظر گرفته اند...

 28/5/1393
شوهرم با دوستان وایبری​اش به خانه می​آید!
آمدن تبلت و تلفن همراهی که می‌توانست کار مهم وصل شدن به دهکده جهانی را به‌عهده بگیرد، این مشکل زندگی‌مان را هم حل کرد. حال دیگر همیشه در دسترس هستیم، اما آن​قدر در دسترس دوست و آشنا و غریبه و افراد ندیده حتی در آن طرف کره زمین قرار گرفته‌ایم که کمتر در دسترس خودمان و نزدیک‌ترین افراد زندگی‌مان قرار می‌گیریم.

آمدن تبلت و تلفن همراهی که می‌توانست کار مهم وصل شدن به دهکده جهانی را به‌عهده بگیرد، این مشکل زندگی‌مان را هم حل کرد. حال دیگر همیشه در دسترس هستیم، اما آن​قدر در دسترس دوست و آشنا و غریبه و افراد ندیده حتی در آن طرف کره زمین قرار گرفته‌ایم که کمتر در دسترس خودمان و نزدیک‌ترین افراد زندگی‌مان قرار می‌گیریم.

 
 نان رادریخچال نگذارید
28/5/1393
در محیط یخچال و اتاق، آب موجود در بافت نان نه تنها به نقطه انجماد نمی‌رسد بلکه میان مولکول‌های پروتئینی و نشاسته‌ای، منتقل و باعث کریستاله‌شدن این مولکول‌ها و بیات‌شدن نان می‌شود.

برخی تصور می‌کنند گذاشتن نان در یخچال، جلوی بیات شدن آن را می‌گیرد.به گزارش سیمرغ، نان تازه‌‌ای که از تنور یا فر بیرون می‌آید، بافت نرم و عطر و طعم دلچسبی دارد اما بی‌توجهی به اصول نگهداری‌اش، مغزش را سفت می‌کند، به طوری که کمتر کسی حاضر می‌شود به آن لب بزند و به اصطلاح به آن نان «بیات» می‌گویند.

 28/5/1393
چرا خوردن پنیر با گردو سفارش شده است؟
تاریخ پنیر به عهد عتیق مى رسد و این موضوع محقق است که کشف پنیر به دنبال اهلى کردن چهار پایان شیرده مثل بز، شتر یا گاومیش صورت گرفته است.

تاریخ پنیر به عهد عتیق مى رسد و این موضوع محقق است که کشف پنیر به دنبال اهلى کردن چهار پایان شیرده مثل بز، شتر یا گاومیش صورت گرفته است.

 
 تاثیرات دائم‌الوضو بودن
26/5/1393
دائم الوضو بودن توفیقی است که اگر به لطف خدا شامل حال انسان شود، دارای آثار و برکات فراوانی است. استمرار بر وضو توجه انسان را نسبت به خداوند بیشتر می‌کند و راه ذکر قلب را بر انسان می‌گشاید.

هموطن آنلاین _ دائم الوضو بودن توفیقی است که اگر به لطف خدا شامل حال انسان شود، دارای آثار و برکات فراوانی است. استمرار بر وضو توجه انسان را نسبت به خداوند بیشتر می‌کند و راه ذکر قلب را بر انسان می‌گشاید.

 26/5/1393
آموزش پخت خوراک بوقلمون با سس زرشک و آرتیشو
در برنامه امروز سیمای خانواده آقای رضا طاهری آموزش پخت

هموطن آنلاین _ در برنامه امروز سیمای خانواده آقای رضا طاهری آموزش پخت "خوراک بوقلمون با سس زرشک و آرتیشو" که یک وعده غذای سبک و سالم است را برای شما عزیزان در نظر گرفته اند.

 
 آموزش پخت آبگوشت بزباش
20/5/1393
وقتي صحبت از غذاي ايراني مي‌شود نام آبگوشت در رديف اول غذاهايي است كه به ذهن هر كس مي‌رسد. بسياري از اوقات نيز سفره ايراني با يك تكه نان سنگك، يك كاسه ماست و يك ديزي ترسيم مي‌شود...

هموطن آنلاین _وقتي صحبت از غذاي ايراني مي‌شود نام آبگوشت در رديف اول غذاهايي است كه به ذهن هر كس مي‌رسد. بسياري از اوقات نيز سفره ايراني با يك تكه نان سنگك، يك كاسه ماست و يك ديزي ترسيم مي‌شود.

 18/5/1393
نحوه آموزش درست کردن شیر نارگیل
اگر میخواهید در فصل گرم تابستان برای عزیزانتان یک نوشیدنی بسیار پرخاصیت و در عین حال آسان را با توجه به اهمیت تغذیه در حفظ سلامتی آماده کنید...

هموطن آنلاین _ اگر میخواهید در فصل گرم تابستان برای عزیزانتان یک نوشیدنی بسیار پرخاصیت و در عین حال آسان را با توجه به اهمیت تغذیه در حفظ سلامتی آماده کنید...

 
  1   2
تحليل
:: اقتصادی ::
وام 50میلیونی ساخت مسکن را از رکود خارج نمی‌کند
:: فناوری اطلاعات ::
تبلت‌های آمازون به جنگ گوگل و اپل می‌روند
:: روی خط جوانی ::
20 حقيقت ازدواج
:: ورزش ::
پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل راه‌آهن/ تعویض عجیب درخشان
:: فرهنگ و هنر ::
«نون خامه‌ای» 600 میلیونی چرا طلسم شده؟
:: حوادث ::
تزریق پنی‌سیلین بدون تست باعث مرگ دختربچه مریوانی شد

پاورقی
:: رويای ديجيتال ::
تماشاي فيلم هاي سه بعدي بدون نياز به عينك
:: يادداشت هفتگی بازار ::
لپ‌تاپ 5 تا 30 هزار تومان ارزان شد - لیست قیمت
:: يادداشت هفتگی موبايل ::
چه آینده‌ای در انتظار گوشی‌های هوشمند است؟
:: نقطه سر خط ::
بدترین خصلت‌ها چیست؟
:: می دونيد که ::
الگوی خواب انسان در اقیانوس تکامل یافته است؟

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  معرفی ما  ::  sitemap  ::  advertise_with_us  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۱ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار