چهارشنبه 5 آذر 1393

 
 
     
 
 
تقويم تکنولوژی :  جدیدترین ابر کامپیوتر
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
advertise_with_us 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

بزرگترین عنکبوت جهان گینسی شد


هموطن آنلاین _«عنکبوت جالوت» به عنوان بزرگترین عنکبوت دنیا به کتاب رکوردهای جهانی گینس راه یافت.

 
اخبار وبگردی هفته

اخبار وبگردی ماه

 

نمايش اخبار در تاریخ :

روز ماه سال

از 7/6/1393 تا 5/9/1393
 حسادت از خباثت باطن و کوری دل، نشأت می‌گیرد
14/8/1393
یک کارشناس مذهبی گفت: اظهار شادمانی از گناه، گناهان صغیره را به کبیره تبدیل می‌کند.

هموطن آنلاین _حجت‌الاسلام اصغر دانشی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، در رابطه با حسادت افزود: گناهان به دو دسته صغیره و کبیره تبدیل می‌شوند در برخی موارد گناهان صغیره به کبیره تبدیل می‌شود مثل اظهار شادمانی از گناه.

 30/7/1393
اهمیت نظافت و بهداشت فردی در اسلام
یکی از مسائل بسیار مهم در روابط اجتماعی، رعایت نظافت و بهداشت عمومی است. انسان با ورود در جمع و جامعه باید قوانین آن جامعه را رعایت کند. از جمله این قوانین رعایت موازین بهداشتی و نظافتی هر فرد در جامعه است.

هموطن آنلاین_یکی از مسائل بسیار مهم در روابط اجتماعی، رعایت نظافت و بهداشت عمومی است. انسان با ورود در جمع و جامعه باید قوانین آن جامعه را رعایت کند. از جمله این قوانین رعایت موازین بهداشتی و نظافتی هر فرد در جامعه است.

 
 نظر اسلام درباره نیکی‌کردن به دیگران
29/7/1393
یکی از خصلت‌های انسان‌ نیکی کردن به یکدیگر است و از ویژگی‌های اخلاقی این است که انسان این نیکی کردن خود به دیگران را اندک شمارد و نیکی دیگران به خود را زیاد به شمار آورد.

هموطن آنلاین_یکی از خصلت‌های انسان‌ نیکی کردن به یکدیگر است و از ویژگی‌های اخلاقی این است که انسان این نیکی کردن خود به دیگران را اندک شمارد و نیکی دیگران به خود را زیاد به شمار آورد.

 22/7/1393
بدترین خصلت‌ها چیست؟
انسان‌ها اگر بخواهند در دنیا و آخرت سعادتمند شوند باید خصلت‌های نیکوی اخلاقی را رعایت کنند.

هموطن آنلاین _انسان‌ها اگر بخواهند در دنیا و آخرت سعادتمند شوند باید خصلت‌های نیکوی اخلاقی را رعایت کنند.

 
 انواع زیبایی‌ها از دیدگاه اسلام
16/7/1393
انسان همواره زیبایی را دوست دارد و برای زیبا بودن فقط نباید به ظاهر اکتفا کرد بلکه در وجودمان اصول و ارزش‌هایی است که با رعایت آن می‌توانیم خود را زیباتر کنیم.

هموطن آنلاین _انسان همواره زیبایی را دوست دارد و برای زیبا بودن فقط نباید به ظاهر اکتفا کرد بلکه در وجودمان اصول و ارزش‌هایی است که با رعایت آن می‌توانیم خود را زیباتر کنیم.

 8/7/1393
الگوی خواب انسان در اقیانوس تکامل یافته است؟
مطالعه صورت گرفته توسط محققان آلمانی نشان می‌دهد، سلول‌هایی که ریتم خواب و بیداری انسان را کنترل می‌کنند، احتمالا نخستین‌بار میلیون‌ها سال قبل در اقیانوس تکامل یافته‌اند.

هموطن آنلاین_مطالعه صورت گرفته توسط محققان آلمانی نشان می‌دهد، سلول‌هایی که ریتم خواب و بیداری انسان را کنترل می‌کنند، احتمالا نخستین‌بار میلیون‌ها سال قبل در اقیانوس تکامل یافته‌اند.

 
 خواص نگین‌ انگشتری از دید اسلام
5/7/1393
از قدیم‌الایام همگان به فوائد سنگ‌ها و جواهرات و نیز به خواص مغناطیسی و درمانی آنها توجه داشته و در طب سنتی از آن بهره می‌جستند، یکی از این زیورآلات که در دین اسلام برای آن مزایای زیادی برشمرده‌اند، نگین انگشتر است.

هموطن آنلاین_از قدیم‌الایام همگان به فوائد سنگ‌ها و جواهرات و نیز به خواص مغناطیسی و درمانی آنها توجه داشته و در طب سنتی از آن بهره می‌جستند، یکی از این زیورآلات که در دین اسلام برای آن مزایای زیادی برشمرده‌اند، نگین انگشتر است.

 1/7/1393
حکایت مرد ثروتمند و فرزندش
روزی يک مرد ثروتمند, پسر کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند چقدر فقير هستند.آنها يک روز و يک شب را در خانه محقر يک روستايی به سر بردند.

هموطن آنلاین _روزی يک مرد ثروتمند, پسر کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند چقدر فقير هستند.آنها يک روز و يک شب را در خانه محقر يک روستايی به سر بردند.

 
 عوارض نخوردن شام از نظر اسلام
31/6/1393
در دنیای مدرن امروز یکی از مسائلی که رواج یافته کنار گذاشتن شام است در صورتی که طبق دستورات اسلام شام باید خورده شود حتی به مقدار کم.

هموطن آنلاین _در دنیای مدرن امروز یکی از مسائلی که رواج یافته کنار گذاشتن شام است در صورتی که طبق دستورات اسلام شام باید خورده شود حتی به مقدار کم.

 26/6/1393
واقعيت هايي درباره وازلين
اگر از وازلين به عنوان مرطوب کننده کل پوست استفاده نمي کنيد، هر شب مقداري از آن را دور ناخن بماليد تا مانع از ترک خوردگي و خشکي نوک انگشتان شما شود.

هموطن آنلاین _ آيا مي دونستين وازلين در سال ۱۸۵۹از چاه نفتي در پنسيلوانيا به دست آمد و در اوايل به عنوان مرهمي براي بريدگي ها و سوختگي ها استفاده مي شد اما امروزه خواص بيشتري براي اون بر مي شمرن.

 
 عاقبت افراط در چالش سطل یخ
16/6/1393
افراط در ایده چالش سطل آب یخ که به تازگی در سراسر دنیا گسترش یافته و حتی شخصیت های سیاسی و چهره های سرشناس هنری هم در آن شرکت می کنند، دو نفر از داوطلبان این چالش را در آستانه مرگ قرار داد.

افراط در ایده چالش سطل آب یخ که به تازگی در سراسر دنیا گسترش یافته و حتی شخصیت های سیاسی و چهره های سرشناس هنری هم در آن شرکت می کنند، دو نفر از داوطلبان این چالش را در آستانه مرگ قرار داد.

 16/6/1393
«امام رضا(ع)» محضر رضایت خداوند است
یک استاد حوزه علمیه گفت: مقام «رضا» یعنی به مقامی رسیدن که «خدایا آنچه را که تو می‌پسندی من نیز می‌پسندم» که امام رضا(ع) نیز از این صفت برخوردار بودند.

هموطن آنلاین _یک استاد حوزه علمیه گفت: مقام «رضا» یعنی به مقامی رسیدن که «خدایا آنچه را که تو می‌پسندی من نیز می‌پسندم» که امام رضا(ع) نیز از این صفت برخوردار بودند.

 
 آموزش تتالی اراکی
10/6/1393
تتالی  از جمله غذاهای پرخاصیت و خوشمزه است که بین مردم اراک دارای محبوبیت ویژه ای است.  در اراك به ظرفی به شكل تابه كه ته گودی دارد تالی می گویند. این غذا چون در ته تالی طبخ می شود به نام تتالی(ته تالی) معروف است.

تتالی از جمله غذاهای پرخاصیت و خوشمزه است که بین مردم اراک دارای محبوبیت ویژه ای است. در اراك به ظرفی به شكل تابه كه ته گودی دارد تالی می گویند. این غذا چون در ته تالی طبخ می شود به نام تتالی(ته تالی) معروف است.

تحليل
:: اقتصادی ::
حباب قیمت سکه ترکید
:: فناوری اطلاعات ::
تبلت‌های آمازون به جنگ گوگل و اپل می‌روند
:: روی خط جوانی ::
با همسری که مدام غر می‌زند، چه کنیم؟!
:: ورزش ::
دژاگه: هدف مان قهرمانی در جام ملت ها است
:: فرهنگ و هنر ::
«نون خامه‌ای» 600 میلیونی چرا طلسم شده؟
:: حوادث ::
تزریق پنی‌سیلین بدون تست باعث مرگ دختربچه مریوانی شد

پاورقی
:: رويای ديجيتال ::
تماشاي فيلم هاي سه بعدي بدون نياز به عينك
:: يادداشت هفتگی بازار ::
لپ‌تاپ 5 تا 30 هزار تومان ارزان شد - لیست قیمت
:: يادداشت هفتگی موبايل ::
چه آینده‌ای در انتظار گوشی‌های هوشمند است؟
:: نقطه سر خط ::
حسادت از خباثت باطن و کوری دل، نشأت می‌گیرد
:: می دونيد که ::
الگوی خواب انسان در اقیانوس تکامل یافته است؟

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  معرفی ما  ::  sitemap  ::  advertise_with_us  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۱ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار