جمعه 3 مرداد 1393

 
 
     
 
 
تقويم تکنولوژی :  جدیدترین ابر کامپیوتر
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
advertise_with_us 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
راههای افزایش طول عمر ویندوز

آنحوه آموزش پخت کباب دیگی

هموطن سلام _ همانطور که یكی از مشكلات آپارتمان نشینی تهیه و طبخ بعضی از غذاها بخصوص كباب است .همه ما دوست داریم كباب را روی ذغال طبخ کنیم که بسیار خوشمزه تر است ...

 
اخبار وبگردی هفته

اخبار وبگردی ماه

 

نمايش اخبار در تاریخ :

روز ماه سال

از 7/2/1393 تا 3/5/1393
 نحوه آموزش درست کردن نان و پنیر و گردو
31/4/1393
همه ما در زندگی روزمره برای گرم شدن کانون خانواده غذاهای مختلف تهیه  میکنیم اما نباید این نکته را فراموش کنیم  که با چه حسی غذارو درست می کنیم . گاهی وقتها یک بشقاب کوچک چند تکه نان و پنیر و گردو اگر با سلیقه و عشق فراوان درست شده باشد میتواند برای اعضای خانواده  از هر افطاری گران قیمتی خوشمزه تر باشد...

هموطن سلام _همه ما در زندگی روزمره برای گرم شدن کانون خانواده غذاهای مختلف تهیه میکنیم اما نباید این نکته را فراموش کنیم که با چه حسی غذارو درست می کنیم . گاهی وقتها یک بشقاب کوچک چند تکه نان و پنیر و گردو اگر با سلیقه و عشق فراوان درست شده باشد میتواند برای اعضای خانواده از هر افطاری گران قیمتی خوشمزه تر باشد...

 31/4/1393
نحوه آموزش پخت شوید لوبیا پلو
همانطور که میدانیم می توان با یک رژیم غذایی مناسب از موهبات ماه مبارک رمضان بهره مند شویم. برای رسیدن به این هدف  در برنامه سیمای خانواده امروز  آقای رضا طاهری آموزش نحوه پخت شوید لوبیا پلو را برای شما بینندگان عزیز در نظر گرفته اند که این غذا به تنهایی تمام نیاز غذایی بدن ما را تامین می‌كند.

هموطن سلام _همانطور که میدانیم می توان با یک رژیم غذایی مناسب از موهبات ماه مبارک رمضان بهره مند شویم. برای رسیدن به این هدف در برنامه سیمای خانواده امروز آقای رضا طاهری آموزش نحوه پخت شوید لوبیا پلو را برای شما بینندگان عزیز در نظر گرفته اند که این غذا به تنهایی تمام نیاز غذایی بدن ما را تامین می‌كند.

 
 شب قدر شب بیدارماندن نیست، شب بیدارشدن است
29/4/1393
یک استاد حوزه گفت: شب قدر، شب ارزشمندی است که نباید صرفأ در بیدار ماندن خلاصه شود چراکه فرصتی برای بیدار شدن از خواب غفلت است.

هموطن آنلاین _یک استاد حوزه گفت: شب قدر، شب ارزشمندی است که نباید صرفأ در بیدار ماندن خلاصه شود چراکه فرصتی برای بیدار شدن از خواب غفلت است.

 29/4/1393
نحوه آموزش پخت حلوای برشتوک
حلوا یک دسر سنتی ایرانی است و از آنجایی که طعم شیرینی دارد بسیاری از مردم آن را بر سر سفره‌های افطاری می‌گذارند...

هموطن آنلاین _تغذیه در طول ماه رمضان از اهمیت زیادی برخوردار است و رفتارها نوع تغذیه در ماه رمضان با سایر ماه‌ها متفاوت است همچنین روش صحیح تغذیه در ماه مبارك رمضان یكی از موارد مهمی است كه لازم است مورد توجه قرار گیرد تا از عوارض جسمی یا عصبی جلوگیری شود.

 
 نحوه آموزش پخت آش نذری
25/4/1393
آش جزو آندسته از غذاهایی است که بعلت وجود سبزی های گوناگون و معطر برای بدن انسان در ایام ماه مبارک رمضان بسیار مفید است و يک کاسه آش معمولا از مهم ترین ارکان سفره افطار است.

هموطن آنلاین _آش جزو آندسته از غذاهایی است که بعلت وجود سبزی های گوناگون و معطر برای بدن انسان در ایام ماه مبارک رمضان بسیار مفید است و يک کاسه آش معمولا از مهم ترین ارکان سفره افطار است.

 24/4/1393
نحوه درست کردن لقمه نان و پنیر و سبزی
از آنجا که رعایت برنامه ریزی صحیح تغذیه در ایام ماه مبارک رمضان برای روزه داران از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین می بایست از خوردن غذاهای پُرحجم، کم کالری و بسیار آبکی در افطار خودداری کنید.ی

هموطن آنلاین _از آنجا که رعایت برنامه ریزی صحیح تغذیه در ایام ماه مبارک رمضان برای روزه داران از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین می بایست از خوردن غذاهای پُرحجم، کم کالری و بسیار آبکی در افطار خودداری کنید.

 
 زندگی یک زن چینی با 100 هزار سوسک
27/3/1393
يك زن چيني با 100 هزار سوسك هم‌خانه شده و با آنها همانند فرزندانش رفتار مي‌كند.

هموطن آنلاین _يك زن چيني با 100 هزار سوسك هم‌خانه شده و با آنها همانند فرزندانش رفتار مي‌كند.

 18/3/1393
ساخت بلندترین ساختمان جهان با سریع‌ترین آسانسور
ساخت بلندترین ساختمان جهان با سریع‌ترین آسانسور طی چهار سال آینده به پایان می‌رسد.

هموطن آنلاین_ساخت بلندترین ساختمان جهان با سریع‌ترین آسانسور تعدادی از این آسانسورها در ساختمان در دست ساخت در جده نصب خواهد شد. آن‌ها از کابل‌های فیبر کربنی فناوری پیشرفته و همچنین فناوری ultrarope بهره خواهند برد که روزی آسانسورها را قادر خواهد ساخت در هر بار بیش از ۱۰۰۰ متر را بپیمایند.

 
 هنگام وزش بادهای سرخ و سیاه در صورت ترس خواندن نماز آیات واجب است
13/3/1393
نماز انسان را به قدرت لایزالی پیوند می دهد که همه مشکلات و سختیها برای او سهل و آسان می‌شود. چنین احساسی موجب می‌شود که انسان در برابر حوادث و امور سهمناک، ترس و شکست و زبونی را از خود دور گرداند و با اتصال به قدرت لایزال الهی و اقرار به ربوبیت پروردگار، شکیبا و نیرومند گردد.

هموطن آنلاین_نماز انسان را به قدرت لایزالی پیوند می دهد که همه مشکلات و سختیها برای او سهل و آسان می‌شود. چنین احساسی موجب می‌شود که انسان در برابر حوادث و امور سهمناک، ترس و شکست و زبونی را از خود دور گرداند و با اتصال به قدرت لایزال الهی و اقرار به ربوبیت پروردگار، شکیبا و نیرومند گردد.

 10/3/1393
شرکتی که عجیب‌ترین ساعت کاری دنیا را دارد!
یکی از شرکت‌های بسیار ثروتمند دنیا دارای یک ساعت کاری بسیار عجیب برای راحتی کارکنان خود است.

هموطن آنلاین_یکی از شرکت‌های بسیار ثروتمند دنیا دارای یک ساعت کاری بسیار عجیب برای راحتی کارکنان خود است.

 
 آلوده ترین شهر جهان کجاست؟
19/2/1393
بر برخی ماه ها در دهلی نو ذرات معلق با قطر کمتر از 10میکرون (PM10) بطور منظم حدود 400 PPM گزارش شده که این رقم بسیار بالاتر از حد مجاز است.

هموطن آنلاین_ بر برخی ماه ها در دهلی نو ذرات معلق با قطر کمتر از 10میکرون (PM10) بطور منظم حدود 400 PPM گزارش شده که این رقم بسیار بالاتر از حد مجاز است.

 17/2/1393
چرا خمیازه می‌کشیم؟
معمولا تصور می‌شود که افراد در زمان خستگی خمیازه می‌کشند اما نتایج یک مطالعه جدید نشان داد که خمیازه برای تنظیم دمای مغز انجام می‌شود.

هموطن آنلاین_معمولا تصور می‌شود که افراد در زمان خستگی خمیازه می‌کشند اما نتایج یک مطالعه جدید نشان داد که خمیازه برای تنظیم دمای مغز انجام می‌شود.

 
 رابطه رنگ اتومبیل با شخصیت شما
15/2/1393
روان شناسان اضهار می دارند که از روی نوع و رنگ اتومبیل ها می توان به شخصیت ، حالات روحی وخصوصیات اخلاقی افراد به راحتی پی برد.

هموطن آنلاین _روان شناسان اضهار می دارند که از روی نوع و رنگ اتومبیل ها می توان به شخصیت ، حالات روحی وخصوصیات اخلاقی افراد به راحتی پی برد.

تحليل
:: اقتصادی ::
وام خودرو در برخی بانک‌ها 15 میلیون تومان شد/ سود؛28 درصد
:: فناوری اطلاعات ::
۶ نکته برای وفاداران به XP
:: روی خط جوانی ::
چالشی به نام تعدد زوجین
:: ورزش ::
کریمی کفش‌هایش را آویخت+ متن خداحافظی
:: فرهنگ و هنر ::
گزارشگران جام‌جهانی چه نمره‌ای از مخاطبان گرفتند؟
:: حوادث ::
مشاجره ساده دو خواهر رنگ خون گرفت!

پاورقی
:: رويای ديجيتال ::
تماشاي فيلم هاي سه بعدي بدون نياز به عينك
:: يادداشت هفتگی بازار ::
لپ‌تاپ 5 تا 30 هزار تومان ارزان شد - لیست قیمت
:: يادداشت هفتگی موبايل ::
چه آینده‌ای در انتظار گوشی‌های هوشمند است؟
:: می دونيد که ::
چرا خمیازه می‌کشیم؟
:: نقطه سر خط ::
شب قدر شب بیدارماندن نیست، شب بیدارشدن است

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  معرفی ما  ::  sitemap  ::  advertise_with_us  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۱ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار