شنبه 2 شهريور 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی کارگروه دوربين‌هاي مداربسته مدارس

 
 

مهر , سه شنبه 22 ارديبهشت 1388

کارگروه دوربين‌هاي مداربسته مدارس

 
 

مدير يکي از مدارس دخترانه راهنمايي تهران که اقدام به نصب دوربين در مدرسه خود کرده است، کمبود نيروي انساني در مدرسه را علت اصلي نصب دوربين مداربسته اعلام کرده بود.

معاون دبيرکل شوراي عالي وزارت آموزش و پرورش در پي انتشار خبر نصب دوربينهاي مداربسته در برخي از مدارس تهران گفت: کارگروه تخصصي در شوراي عالي آموزش و پرورش براي بررسي نصب دوربينهاي مدار بسته در مدارس تشکيل شده است.
محمد بطايي با اعلام اين خبر افزود: در پي مطرح شدن موضوع نصب دوربينهاي مدار بسته در برخي از مدارس از سوي وزارت آموزش و پرورش دستور تشکيل کارگروه تخصصي در شوراي عالي آموزش و پرورش داده شد که آن را پيگيري کرديم.
اين اظهارات در حالي از سوي بطايي بيان مي شود که مديران برخي از مدارس بدون داشتن مجوزهاي قانوني لازم اقدام به نصب دوربين مدار بسته در مدرسه کرده اند و از اين طريق دانش آموزان را کنترل مي کنند.
پيش از اين مدير يکي از مدارس دخترانه راهنمايي تهران که اقدام به نصب دوربين در مدرسه خود کرده است، کمبود نيروي انساني در مدرسه را علت اصلي نصب دوربين مداربسته اعلام کرده بود.
اين مدير مدرسه با بيان اين مطلب گفته است: مدرسه ما به دليل وسعت زياد و تراکم جمعيتي منطقه بالغ بر يک هزار و200 دانش آموز در دو نوبت دارد و من طبق دستورالعمل ساماندهي نيروي انساني که سال گذشته توسط وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد، تنها با يک ناظم بايد مدرسه را کنترل کنم.
معاون دبيرکل شوراي عالي وزارت آموزش و پرورش گفت: هم اکنون کارشناسان ما در اين کارگروه مشغول بررسي ابعاد مختلف اين موضوع و تاثير آن در نظام تعليم و تربيت هستند.
بطايي ادامه داد: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته بايد پيش نويس طرح استفاده از دوربينهاي مداربسته تا ظرف چند ماه آينده آماده شود و پس از تصويب در شوراي عالي آموزش و پرورش براي اجرا در سال تحصيلي 89-88 به مدارس ابلاغ شود.

 
 

مديران مدارس به جاي نصب دوربين كار فرهنگي كنند

 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
موبایل باز هم ارزان می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
حضور تلفن همراه در ایران به ربع قرن رسید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کمالوند: به عشق هواداران مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
برادر میترا استاد: نجفی را بخشیدیم

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار