پنجشنبه 9 آذر 1402

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث زن جوان در دام شیطانی بادیگارد قلابی

 
 

دوشنبه 1 خرداد 1396

زن جوان در دام شیطانی بادیگارد قلابی

 
 


مرد جوان که پس از آشنایی تلگرامی و با چرب‌زبانی، اعتماد زن تنها را جلب کرده بود، سرانجام او را به مخفیگاه شیطانی‌اش کشاند.

به نقل از روزنامه ایران، چندی قبل زن جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از مردی شکایت کرد که در تلگرام با او آشنا شده بود.
این زن که سوسن نام دارد، به بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرا گفت: «اواسط سال گذشته پیامی در تلگرام از سوی مرد ناشناسی دریافت کردم. او را نمی‌شناختم و نمی‌دانستم چطور به صفحه من دسترسی پیدا کرده است. ابتدا جوابی به پیام‌هایش ندادم اما چند ساعت بعد این مرد که خود را «کاوه» معرفی کرد، عکس‌هایی برایم فرستاد که در همه آنها او در کنار برخی مسئولان کشوری دیده می‌شد. کاوه مدعی بود بادیگارد است و ظاهر و لباس‌هایش هم ادعایش را رد نمی‌کرد. آنقدر از خودش گفت تا به او اعتماد کردم و چند وقتی با هم تلگرامی در ارتباط بودیم. سه ماهی از او خبری نبود و من هم پیامی نمی‌دادم تا اینکه یکی از دوستانم از من خواست تا درباره خواستگارش نظر بدهم.»
شاکی ادامه داد: «دراین فکر بودم که چطور می‌توانم صحت حرف‌های خواستگار دوستم را ثابت کنم که ناگهان یاد کاوه افتادم. مطمئن بودم او با ارتباطاتی که دارد می‌تواند در این باره کمک کند. بنابراین بعد از سه ماه دوباره به کاوه پیام دادم. او تا عکس خواستگار دوستم را دید گفت آدم درستی نیست و باید راجع به او تحقیق کند. چند روز بعد کاوه با من تماس گرفت و خواست تا برای شنیدن نتیجه تحقیقاتش دیداری حضوری داشته باشیم. ساعت ۸ صبح روز بعد سر قرار رفتم. کاوه با پراید سفید رنگی دنبالم آمد. وقتی وارد خودرو شدم رفتارهای عجیب کاوه مرا ترساند. او با آن چه که نشان می‌داد خیلی فاصله داشت. خواستم پیاده شوم که متوجه شدم درها را قفل کرده است. کاوه تهدیدم کرد که اگر همراه او نشوم بلایی سر فرزندم می‌آورد. من هم که خیلی ترسیده بودم از ترس جان بچه‌ام سکوت کردم. بعد هم او جلوی ساختمان بلندی نگه داشت و با تهدید مرا داخل برد و بدون توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرارداد و...»
پس از این شکایت، بازپرس پرونده دستور بازداشت کاوه را صادر کرد. با دستگیری متهم کارآگاهان در بررسی گوشی تلفن همراه او تصاویر زیادی از دختران و زنان جوان با لباس‌های نامناسب پیدا کردند.
از سوی دیگر کاوه به کارآگاهان گفت: «سوسن با میل خود به خانه من آمده بود. من آدم سرشناسی هستم و با کسی رابطه نداشتم. همه عکس‌هایی که می‌بینید هم مربوط به اقوام و دوستانم است.» با توجه به اظهارات زن جوان و مدارک به دست آمده، بازپرس جنایی دستور تحقیقات بیشتر و شناسایی قربانیان احتمالی متهم را صادر کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
در عروسی دوستم عاشق عروس شدم ! / معصومه باید مال من می شد !
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قتل بهت‌آور داریوش مهرجویی؛ آنچه می‌دانیم، آنچه نمی‌دانیم!
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار