يكشنبه 9 بهمن 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی ارایه تجربه جی نف در کنگره آسیا و اقیانوسیه پست در تهران / راه اندازی سایت اخبار کنگره دوازدهم

 
 

يكشنبه 11 تير 1396

ارایه تجربه جی نف در کنگره آسیا و اقیانوسیه پست در تهران / راه اندازی سایت اخبار کنگره دوازدهم

 
 

مشاور مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت : در دوازدهمین کنگره اتحادیه آسیا و اقیانوسیه پستی در تهران تجربه شرکت ملی پست در زمینه پیاده سازی و به کارگیری GNAF برای شرکت کنندگان تشریح می شود.

صرافی زاده مشاور مدیرعامل و رییس شورای برنامه ریزی شرکت ملی پست درباره برگزاری کنگره دوازدهمین کنگره اتحادیه آسیا و اقیانوسیه پستی در تهران ( APPU )و اهداف این کنگره ، گفت : پست یک شبکه جهانی به منظور تامین ارتباطات بین کشورها فارغ از مسایل سیاسی حاکم است و اتحادیه پستی جهانی با عضویت 192 کشور وظیفه سیاستگذاری و هماهنگی روابط پستی بین کشورها را برعهده دارد.
وی تاکید کرد : اتحادیه های منطقه ای پستی نیز هدف تسهیل مراودات و ارتباطات پستی بین کشورها بر اساس استانداردهای تدوین شده و توسعه همکاری ها شکل گرفته اند .
صرافی زاده با اشاره به این که در حال حاضر 32 کشور عضو اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه هستند ، خاطرنشان کرد: این اتحادیه دارای سه نهاد کنگره، شورای عالی مدیران (EC ) و دفتر (Bureau ) است.
وی با یادآوری این که نشست های اتحادیه در قالب کنگره هر چهار سال یکبار با حضور اعضا تشکیل می شود از ریاست بر شورای عالی این اتحادیه از سال 2017 تا 2020 خبر داد و افزود : این مهم فرصت بسیار مغتنمی برای طرح و توسعه دیدگاه های خود در بین کشورهای عضو اتحادیه است و با توجه به عضویت ایران در CA اتحادیه جهانی پست ، زمینه لازم برای ایفای نقش فعال تر در اتحادیه جهانی و کسب کرسی های اجرایی و سیاست گذاری را فراهم می آورد.
مشاور مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با بیان این که کنگره دوازدهم پستی آسیا و اقیانوسیه با حضور 32 کشور عضو از 12 تا 16 تیرماه 96 برنامه ریزی شده است ،اظهار داشت: کشورهای مالزی، ویتنام و بنگلادش در سطح معاون وزیر، کشور هندوستان در سطح نماینده دولت و چین در سطح قایم مقام وزیر شرکت می کنند.
وی ادامه داد: از اتحادیه پستی جهانی UPU ، بشار عبدالرحمن حسین دبیرکل و پاسکال کلیواز معاون دبیرکل و از اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه APPU ، آقای لین شرکت دارند و علاوه بر اعضای APPU مشاوران امور پستی نیز از کشورهای سوییس و فرانسه به عنوان ناظر در این کنگره حاضر هستند. رییس شورای برنامه ریزی پست درباره نحوه حضور هیات ایرانی در این کنگره نیز گفت :هیات اجرایی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با ترکیب 21 نفر در کارگروه های تخصصی به ریاست حسین مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل و مدیران کل و کارشناسان خبره، و مدیران و کارشناسان شرکت پست بانک، حضور دارند. وی یکی از اهداف شرکت ملی پست را در این کنگره تشریح توانمندی ها و تجارب خود برای شرکت کنندگان و ایجاد زمینه همکاری های فنی – تخصصی و خدماتی در بین کشورهای عضو برشمرد و گفت: در این کنگره تجربه شرکت ملی پست در زمینه پیاده سازی و به کارگیری GNAF برای شرکت کنندگان تشریح می شود و توانمندی های دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات نیز جهت توسعه همکاری با اتحادیه در اجرای آموزش های فنی تخصصی توسط مسوولین دانشکده ارایه می شود.
مشاور مدیرعامل یکی دیگر از اهداف شرکت ملی پست و پست بانک ایران در این کنگره را انجام مذاکرات تخصصی با کشورهای موردنظر به منظور توسعه همکاری ها و در صورت ضرورت امضای تفاهم نامه های مربوطه دانست.
وی اضافه کرد: از آنجایی که پست مالی یکی از اجزای لاینفک و ضروری پستی است در این کنگره شرکت پست بانک ایران نیز مشارکت فعال دارد و با توجه به ضرورت توسعه خدمات مالی پستی در کشور و بین کشورهای منطقه ، نمایندگان شرکت پست بانک ایران در کارگروه های مالی، توسعه بازار و تجارت الکترونیک شرکت می کنند.
مشاور مدیر عامل شرکت ملی پست ایران همچنین از راه اندازی سایت کنگره دوازدهم با آدرس APPU2017.Post.ir خبر داد و افزود: اطلاعات اولیه بر روی این سایت بارگذاری شده و در طول اجرای کنگره نیز اخبار و اطلاعیه ها در آن قابل مشاهده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
آخرین آمار خانه‌های مسکن مهر ساخته شده و در حال تکمیل
:: فناوری اطلاعات ::
از آیفون ۱۵ چه می‌دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
هدیه‌های سمی زوجین!
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
آخر سریال بی همگان چه می شود
:: حوادث ::
قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

يادداشت
:: اجتماعی ::
استان مرکزی در انتظار مدیران کارآمد و انقلابی

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار