دوشنبه 29 مهر 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث ربودن رقیب عشقی برای ازدواج با دختر مورد علاقه

 
 

دوشنبه 25 تير 1397

ربودن رقیب عشقی برای ازدواج با دختر مورد علاقه

 
 

پسر جوان زمانی که متوجه شد دختر مورد علاقه‌اش قصد ازدواج دارد، رقیب عشقی‌اش را با همدستی دوستانش ربود و بشدت کتک زد تا عاشقی از سر او برود.

روز‌های پایانی هفته گذشته مرد جوانی با حضور در پلیس آگاهی تهران از پسر خاله‌اش و سه مرد دیگر که در ماجرای ربودن و تنبیه او نقش داشته‌اند، شکایت کرد.
شاکی به افسر تحقیق گفت:دو ماه پیش در یک گروه تلگرامی که مربوط به دختران و پسران محله بود، عضو شده و با دختری آشنا شدم. در جریان این آشنایی به هم علاقه‌مند شده و تصمیم به ازدواج گرفتیم. همزمان پسری در تلگرام برایم پیام‌های تهدید آمیز ارسال می‌کرد. تهدیدم می‌کرد که اگر با آن دختر ازدواج کنم هردویمان را خواهدکشت. سراغ دختر مورد علاقه‌ام رفتم که متوجه شدم آن جوان خواستگار سابقش بود و چون خلافکار و شرور بوده با او ازدواج نکرده است. می‌خواستم از او شکایت کنم که با تهدید‌های پسر شرور، منصرف شدم. چند روز از این ماجرا گذشت تا این‌که یک روز پسرخاله‌ام با من تماس تلفنی گرفت و خواست برای بازی آنلاین فوتبال به گیم نت در جنوب تهران بروم.
شاکی ادامه داد: به آنجا رفتم اما خبری از او نبود و به جای پسرخاله‌ام، رقیب عشقی‌ام و دو همدستش آمدند. خواستم فرارکنم که نشد. آنها مرا به زور به داخل خودرویی انداختند و به چند محله پایین‌تر بردند. گوشی و پول‌هایم را برداشتند و بعد از پیاده کردنم از خودرو مرا بشدت کتک زدند و تهدید کردند اگر دوباره به فکر ازدواج با آن دختر بیفتم مرا به قتل می‌رسانند. آنها مرا همانجا رها کرده و متواری شدند. نمی‌دانم چرا پسرخاله‌ام با آنها همدست بوده است.
با شکایت مرد جوان، پسرخاله‌اش دستگیر شد و به افسر تحقیق گفت: من از بلایی که سر پسر خاله‌ام آمده خبر نداشتم. من شیفته بازی‌های رایانه‌ای بویژه فوتبال بودم. یک روز رقیب عشقی پسرخاله‌ام که همسایه‌مان بود به دیدنم آمد و گفت کاری با او دارد، اما به‌‌دلیل سوءتفاهم پیش آمده پسرخاله‌ام تلفن او را پاسخ نمی‌دهد. او از من خواست وی را به گیم نت بکشانم . قرار بود برای این کار یک دستگاه PS4 از او بگیرم.
با اعتراف‌های او، سه متهم دیگر هم تحت تعقیب قرار گرفتند و بازداشت شدند. سرکرده باند به افسر تحقیق گفت: زمانی که متوجه شدم دختر مورد علاقه‌ام به جوانی علاقه‌مند شده و می‌خواهند ازدواج کنند، رقیب عشقی‌ام را تهدید به مرگ کردم، اما او دست‌بردار نبود. سرانجام پسرخاله‌اش را فریب دادیم تا او را به محل قرار بکشاند. وقتی به محل قرار آمد، او را به زور داخل خودرو انداخته و در محلی خلوت کتکش زدیم تا عاشقی از سرش بیفتد.
با اعتراف‌‌های او، دو همدستش نیز گفته‌هایش را تائید کردند. برای آنها قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت مسکن در تهران کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بیستمین نمایشگاه ایران تله کام برگزار نمی شود! عقب‌گرد یا توسعه؟
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بیرانوند 64درصد پنالتی‌ها رامهار کرده است
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
رابطه پیامکی رنگ خون گرفت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار