دوشنبه 29 مهر 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث مرد فصاب همسرش راسلاخی کرد

 
 

دوشنبه 5 شهريور 1397

مرد فصاب همسرش راسلاخی کرد

 
 

یک مرد قصاب که به دلیل ادعای رابطه همسرش با یک مرد غریبه وی را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود، با تقاضای قصاص از سوی فرزندان و اولیای دم مواجه شد.

مردی میان‌سال به نام علی با ضربات چاقو همسرش را مقابل پمپ‌بنزین زخمی کرد و سپس با چاقو به شکم خودش زد. این مرد که روی زمین افتاده بود، فریاد می‌کشید که همسرش را کشته است.
بعد از این ماجرا، زن و مرد با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند اما زن 40 ساله به نام نازی به دلیل شدت جراحات جان سپرد.
دختر بزرگ این زوج که از شنیدن خبر مرگ دلخراش مادرش شوکه شده بود، در بازجویی‌ها به پلیس گفت: پدرم بی‌کار بود. به همین دلیل دو روز قبل پسرخاله‌ام در ساختمان پزشکان در پاسداران برای پدرم کار پیدا کرد. اما روز بعد پسرخاله‌ام با مادرم تماس گرفت و گفت پدرم صندوق صدقات ساختمان پزشکان را خالی کرده است. مادرم موضوع را به پدرم گفت و پدرم عصبانی شد. او می‌گفت بی‌گناه است. به همین دلیل قرار شد فردا برای اثبات بی‌گناهی‌اش همراه مادرم به ساختمان پزشکان برود. پدرم همراه خودش کارد سلاخی برداشت تا اینکه مطلع شدم مادرم را کشته و خودزنی کرده است.
علی که پس از عمل جراحی زنده مانده بود، در بازجویی‌ها به قتل فجیع همسرش با ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد.
متهم که با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران آمده ‌بود، اتهام قتل را قبول کرد و گفت: همسرم با مردی رابطه داشت، دخترم این موضوع را به من گفت و من هم عصبانی شدم. دخترم می‌گفت فیلم رابطه همسرم را هم دارد و همسرم به او حق‌السکوت می‌دهد. روز حادثه به خانه آمدم و متوجه شدم همسرم با مردی که رابطه داشته هارد کامیپوتر دخترم را برده که فیلم را پاک کند، من سوار اتوبوس شدم و همسرم و مردی را که همراه او بود، تعقیب کردم؛ آنها با سمند می‌رفتند و من سوار اتوبوس بودم. در خیابان پاسداران همسرم را دیدم، مردی را که همراهش بود، با چاقو زدم و او فرار کرد، بعد همسرم را زدم و بعد هم خودزنی کردم.
در این هنگام، قاضی خطاب به متهم گفت: ادعای رابطه همسرت را در دادسرا مطرح کردی، از فردی که مدعی هستی با زنت رابطه داشته است، بازجویی شد، اما او در زمان حادثه اصلا در خیابان پاسداران نبوده و با همسرت رابطه نداشته است؛ این مرد تبرئه شده و حکم برائتش هم تأیید شده ‌است. او زمان حادثه در مغازه‌اش در جای دیگری از تهران بوده، ضمن اینکه دخترت هم گفته‌های تو را رد کرده ‌است.
متهم گفت: من این حرف‌ها را قبول ندارم، زنم به من خیانت کرده ‌بود و من هم او را کشتم. در کشتارگاه کار می‌کردم و روز حادثه هم از کشتارگاه آمده ‌بودم، با همان چاقوی سلاخی زنم را تعقیب کردم و به قتل رساندم.
متهم روز گذشته در حالی محاکمه شد که اولیای‌دم، یعنی فرزندان و پدر و مادر مقتول، پیش از این درخواست قصاص کرده ‌بودند و در جلسه رسیدگی حاضر نشدند. بعد از گفته‌های متهم، وکیل مدافع او در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را مطرح کرد. با پایان جلسه رسیدگی، قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت مسکن در تهران کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بیستمین نمایشگاه ایران تله کام برگزار نمی شود! عقب‌گرد یا توسعه؟
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بیرانوند 64درصد پنالتی‌ها رامهار کرده است
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
رابطه پیامکی رنگ خون گرفت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار