پنجشنبه 8 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات معاون وزیر از واحدهای ستادی و اجرایی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی بازدید کرد

 
 

سه شنبه 27 شهريور 1397

معاون وزیر از واحدهای ستادی و اجرایی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی بازدید کرد

 
 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست روز سه شنبه به صورت سرزده از بخش های مختلف ستادی و اجرایی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی و منطقه پستی جنوب غرب بازدید به عمل آورد.

مهندسی نعمتی در جریان این بازدید که به همراه احمدی معاون فنی و بازرگانی، قنبرزاده رییس مرکز ملی پردازش و مبادله پستی، مقصودی مدیر کل پست استان تهران، وطن پرست مدیر کل کیفیت و امور مشتریان و هادی مدیر کل پستی منطقه پستی جنوب غرب انجام شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات موزعین در انجام وظایف و مسئولیت ها، افزود: امانتداری خط قرمز و اصل اساسی شبکه پستی کشور است .
وی اظهار داشت: تمرکز مدیران و مسئولان مجموعه پست بر وظایف اصلی خود می تواند به بهبود کیفیت خدمات و ارتقای بهره وری کمک قابل توجهی کند.
مدیر عامل با تاکید بر اهمیت رعایت نظم و انضباط در انجام مسئولیت ها گفت: استفاده از پوشش متحدالشکل تمامی کارکنان بویژه رانندگان ناوگان حمل و نقل ، نمادی از نظم سازمانی شبکه پستی است. معاون فنی و بازرگانی نیز در جریان این بازدید به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص راه اندازی اپلیکیشن مدیریت کیفیت پرداخت و گفت: با وجود استفاده از این نرم افزار، در صورت مشاهده هر نوع بی ترتیبی، گزارش آن به مبدا نیز ارسال می شود.
احمدی همچنین از راه اندازی سرویس توزیع ویژه در روز قبول مرسوله خبر داد و افزود: در استان هایی که از خطوط هوایی و زمینی فعال به منظور رهسپاری سریع برخوردار باشند، مرسولات قبل از ساعت 10 صبح تحویل و در بعد از ظهر همان روز در نقطه پستی مقصد توزیع می گردد. رونمایی از نرم افزار مدیریت، کنترل نقلیه و رهسپاری خودروها و همچنین نرم افزار ارزیابی عملکرد پرسنل و بررسی روند عملکرد بخش های مختلف رهسپاری مرسولات و قراردادهای کلان مرسولات امانت انبوه از دیگر بخش های بازدید مهندس نعمتی از مرکز ملی پردازش و مبادله پستی بود. مهندس نعمتی در ادامه این بازدید به دیدار و گفت و گو با کارکنان پرداخت و در جریان اهم مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار