يكشنبه 29 ارديبهشت 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات سایت های بانکداری در یک نگاه

 
 

پنجشنبه 15 آذر 1397

سایت های بانکداری در یک نگاه

 
 پایگاه خبری ebinews.ir از جمله معدود سایت های فارسی است که به طور تخصصی ، به موضوع بانکداری و بانکداری الکترونیک اشاره کرده است.

سمیه نیکانلو- پایگاه خبری ebinews.ir از جمله معدود سایت های فارسی است که به طور تخصصی ، به موضوع بانکداری و بانکداری الکترونیک اشاره کرده است. این پایگاه که چند سالی است فعالیت خود را در این حوزه آغازکرده است ، تلاش کرده تا با اطلاع رسانی گسترده هم جنبه های خبری بانکداری در کشور را پوشش دهد ، هم با انتشار مطالب تخصصی در حوزه بانکداری الکترونیکی ، در تولید محتوا در این عرصه موفق بوده است.
مقالات و موضوعاتی که در این سایت خبری ارائه شده است ، آخرین موضوعات روز در حوزه بانکداری الکترونیکی نیست اما در واقع ، به دلیل کمبود سایت های اطلاع رسانی در حوزه بانکداری مجازی (e-banking) در ایران ، این پایگاه را می توان منبع مطلوبی در این حوزه دانست. بخش های اصلی این سایت عبارتند از : بانکداری اینترنتی ، بانک و بیمه ، بازار طلا و ارز ، اخبار روز ، مقالات و بخش معرفی همایش ها و نمایشگاه های داخلی و بین المللی در حوزه آی تی و بالاخص در حوزه بانکداری و بانکداری مجازی. نسخه موبایل ، RSS و خبرنامه سایت نیز از دیگر سرویس های قابل دسترس پایگاه می باشد که میتواند برای سطح مختلفی از کاربران سایت ، مفید و موثر باشد.
سایت بانکداری الکترونیک
سایت بانکدار الکترونیک از دیگر پایگاه های خبری فارسی جدید در حوزه بانکداری الکترونیک در ایران است. این سایت که در نشانی اینترنتی : ebanker.ir قرار دارد ، دارای دو بخش اصلی به نام خبر رسانی در حوزه بانکداری اینترنتی و انجمن تخصصی بانکداری اینترنتی است . در بخش خبر رسانی در حوزه بانکداری ، لینک های مربوط به بخش های بانکداری نشریات و مراکز اطلاع رسانی کشور در این عرصه ارائه شده است. در بخش انجمن تخصصی بانکداری الکترونیک نیز ، کاربران می توانند با عضویت رایگان در ان ، در محیطی مجازی ، به تبادل اطلاعات و ارتباطات در این حوزه بپردازند که به نظر می رسد تقویت این بخش ، می تواند این سایت را در عرصه بانکدار اینترنتی در کشور ، به متخصصین این رشته معرفی کند. اگر چه سایت ، سایت تازه کاری است اما میتواند با ارائه مطالب تخصصی در این حوزه ، جایگاه شاخص تری را در میان دیگر سایت های فارسی بانکداری ، به خود اختصاص دهد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
گوگل اسیستنت به رانندگی شما کمک می‌کند!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار