پنجشنبه 8 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی هوای امروز تهران ناسالم می‌شود

 
 

شنبه 1 تير 1398

هوای امروز تهران ناسالم می‌شود

 
 

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها در نخستین روز تابستان، وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه‌های حساس جامعه قرار می‌گیرد.

حسین شهبازی، مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفتگو با فارس در ارتباط با کیفیت هوای پایتخت اظهارداشت: پیش بینی‌های انجام شده نشان دهنده کاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه روز جاری است که همراه با ازدیاد تردد خودروها در سطح شهر، شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها فراهم خواهد شد.
وی افزود:به تدریج با تغییر شرایط جوی در طول روز، بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد که در برخی ساعات احتمال وقوع گرد و خاک محلی و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد: همچنین در طول روز با افزایش تابش نور خورشید و حضور آلاینده های مورد نیاز، شرایط برای تولید آلاینده ازن فراهم شده که احتمال می‌رود بین ساعات 13 تا 18 روز جاری افزایش نسبی در غلظت آلاینده مذکور مشاهده شود.
شهبازی بیان داشت: با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در نخستین روز از تیر، انتظار می رود وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی برخی ساعات در آستانه شرایط نامطلوب به ویژه برای گروه‌های حساس قرار گیرد.
وی گفت:به تدریج در ساعات پایانی شنبه از میزان ناپایداری جوی کاسته شده و با تداوم این شرایط تا روز بعد، احتمال می رود طی برخی ساعات روز یکشنبه افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها (به ویژه آلاینده ازن و ذرات معلق) مشاهده شود و وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس قرار گیرد.
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران خاطرنشان کرد:تا روز آینده دمای پایتخت روند افزایشی خواهد داشت.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

يادداشت
:: اجتماعی ::
بهترین برنامه ریزی برای اوقات فراغت کودکان در روزهای قرنطینه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار