شنبه 12 اسفند 1402

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل مرموز دختر 30 ساله بعد از رفتن به سالن زیبایی

 
 

پنجشنبه 24 شهريور 1401

قتل مرموز دختر 30 ساله بعد از رفتن به سالن زیبایی

 
 

کشف جسد دختر جوان حاکی از آن بود که او قربانی جنایتی هولناک شده است؛ اما هنوز مشخص نیست که او با چه انگیزه‌ای و به‌دست چه‌کسی به قتل رسیده است.

کشف جسد دختر جوان حاکی از آن بود که او قربانی جنایتی هولناک شده است؛ اما هنوز مشخص نیست که او با چه انگیزه‌ای و به‌دست چه‌کسی به قتل رسیده است.دختر جوانی که برای انجام بوتاکس از خانه بیرون رفته بود، چند روز بعد جسد سوخته‌اش در نزدیکی کرج کشف شد تا افسران پلیس آگاهی در برابر معمای پیچیده‌ای قرار گیرند.
به‌ گزارش همشهری، چندی قبل نزدیکان دختری 30ساله به دادسرای امور جنایی تهران رفتند و مفقود شدن او را گزارش کردند. آنطور که آنها می‌گفتند دختر جوان قصد انجام بوتاکس داشت و آخرین بار برای این کار از خانه بیرون رفته اما دیگر به خانه برنگشته بود.
کشف جسد سوخته
آنها می‌گفتند دختر جوان برای این کار به یک سالن زیبایی رفت اما هیچ نام و نشانی از آنجا به‌دست نیامد و معلوم نبود او دچار چه سرنوشتی شده است. چند روز از مفقود شدن این دختر می‌گذشت که مأموران پلیس آگاهی استان البرز جسد سوخته دختر جوانی را در حوالی کرج کشف کردند. علت فوت نامعلوم بود اما جسد کشف شده آنچنان سوخته بود که شناسایی هویت آن امکان نداشت؛ با وجود این وقتی بقایای این جسد و لباس‌های او به خانواده دختری که در تهران مفقود شده بود نشان داده شد آنها با توجه به پابندی که وی داشت احتمال دادند که جسد متعلق به دختر آنهاست.
همچنین یکی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران با تطبیق عکس جسد و عکس دختر گمشده و شباهت‌های آنها احتمال داد که جسد کشف شده متعلق به دختر گمشده است. با وجود همه احتمالات از خانواده مفقودی و جسد سوخته نمونه آزمایش دی ان‌ای گرفته شد و مدتی بعد نتایج آزمایش نشان داد جسد سوخته متعلق به همان دختری است که برای انجام بوتاکس از خانه خارج و مفقود شده بود.
ادعاهای یک مظنون
کشف جسد دختر جوان حاکی از آن بود که او قربانی جنایتی هولناک شده است؛ اما هنوز مشخص نبود که او با چه انگیزه‌ای و به‌دست چه‌کسی به قتل رسیده است. کارآگاهان جنایی برای رازگشایی از این جنایت دست به تحقیقات گسترده‌ای زدند تا اینکه سرانجام موفق شدند پسر جوانی را به‌عنوان مظنون دستگیر کنند.
بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که او جسد را به محلی که کشف شده منتقل کرده است. این مظنون وقتی تحت بازجویی قرار گرفت دست داشتن در قتل را منکر شد اما ادعا کرد که 2نفر دیگر دختر را به قتل رسانده‌اند و او فقط جسد را به آنجا منتقل کرده است.
او گفت: آنها به من گفتند که دختر جوان به‌دلیل انجام بوتاکس جانش را از دست داده است و از من خواستند جسد را به اطراف کرج منتقل کنم. من هم همین کار را انجام دادم و از بقیه ماجرا بی‌اطلاعم. با وجود ادعاهای این مظنون اما از آنجا که جسد مقتول به آتش کشیده شده است و ابعاد دیگر این جنایت نامعلوم است، هم‌اکنون متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای دستگیری 2متهم مورد ادعای او ادامه دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار