دوشنبه 1 مرداد 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی رسانه به چه دانش ها و علومی برای موفقیت در فضای مجازی نیاز است؟

 
 

سه شنبه 24 مرداد 1402

به چه دانش ها و علومی برای موفقیت در فضای مجازی نیاز است؟

 
 

تا به اینجا و مواردی که گفته شد سعی کردم که به صورت کلی ، سطح وسیع از این تجارت را با شما به اشتراک بگذارم که دقیقا شما از چه وسیله ای استفاده می کنید و خود را برای سطح جدید تجارت خود آماده کنید . حال در این مقاله سعی دارم تا برای شما این موضوع را بیان کنم که این سیستم تجاری وسیع به چه توانایی ها و یا دانشی نیاز دارد تا شما بتوانید درآن موفق شوید .

عطنا -حسین علائیان- تا به اینجا و مواردی که گفته شد سعی کردم که به صورت کلی ، سطح وسیع از این تجارت را با شما به اشتراک بگذارم که دقیقا شما از چه وسیله ای استفاده می کنید و خود را برای سطح جدید تجارت خود آماده کنید . حال در این مقاله سعی دارم تا برای شما این موضوع را بیان کنم که این سیستم تجاری وسیع به چه توانایی ها و یا دانشی نیاز دارد تا شما بتوانید درآن موفق شوید .
تولید محتوا : ابتدایی ترین و همینطور اساسی ترین دانشی که افراد نیازمند آن هستند دانش تولید محتوا است . پایه های اساسی شما در این تجارت جهانی تولید محتوای شما است . شما نیازمند این هستید که همواره با تولید محتوای به خصوص درباره ی محصول یا خدمات خود ، مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید تا آن ها بتوانند به فعالیت شما اعتماد کافی را داشته باشند ومواردی که شما برای عرضه بارگذاری می کنید را تهیه کنند . تولید محتوا یک علم است که از نظر بنده میتوان به علم تولید محتوا علم تاثیرگذاری نیز نام برد . فردی که تسلط کافی به دانش تولید محتوا را داشته باشد توانایی این را دارد که هر نوع محتوایی را تولید کرده و از طرفی می داند که با توجه به چه عناصری محتوای خود را تولید کند و در چه زمانی و در درست ترین زمان خود آن را برای تاثیر گذاری و بازدید عمومی مردم انتشار دهد .
مارکتینگ و بازاریابی : دانش و علم دوم که از نظر بنده مهم ترین فعالیت در این فضا وسیع است بحث بازاریابی و فروش است . فردی که مهارت بازاریابی بالایی دارد چه در فضای سنتی و چه در فضای مجازی می تواند بهترین موارد را برای خود ایجاد کند و اگر این مهارت بالای خود را در فضای مجازی استفاده کند می تواند با توجه به انبوه بودن جمعیت سود بیشتری نیز بدست آورد . مهارت بازاریابی باعث می شود تا افراد بتوانند زحمات خود را که برای تولید محتوا کشیده اند را نهایی کنند ، شما هر چقدر تولید محتوای خوبی انجام دهید ولی سطح بازاریابی خوبی را برای تیم خود و مشتریان خود ایجاد نکنید هیچگاه قدرت تولید محتوا برای شما نمایان نمی شود و به صورت کلی تاثیری برای شما نخواهد داشت ، پس مهارت بازاریابی از مهارت های مهم دراین فضای تجاری است .
مدیریت منابع مختلف : مهارت سوم که از نظر بنده بسیار مهم است این است که افرادی که می خواهند در این فضای تجاری فعالیت کنند باید این موضوع را در نظر بگیرند که رفتار آن ها با منابع خود می تواند آینده ی تجاری ان ها را تعیین کند . در اینجا منظور از منابع ، منابع انسانی شما است که اگر شما نتوانید درسطح ارتباطات فردی با دیگران موفق باشید به هیچ عنوان قادر نیستید که در آینده بتوانید به رشد کسب و کار خود فکر کنید از طرفی توانایی مدیریت منابع انسانی خود نه تنها برای تیم تجاری خود مفید است بلکه فردی که این مهارت را دارد از طرفی نیز می توانید با مشتری های خود ارتباط موثر تری داشته باشد و بتواند برای فروش محصول و خدمات خود حرفش را به کرسی بنشاند .
در نهایت شاید این موضوع در ذهن شما ایجاد شود که مثلا من این موارد را که گفته شده ندارم و یا بسیار ضعیف است ، پس یعنی من موفق نخواهم شد ؟ جواب برای این سوالی قطعا خیر است زیرا این موارد گفته شده تماما اکتسابی بوده و شما با تمرین و تجربه ی زیاد می توانید در هر یک از این موارد بسیار ماهر شوید هیچکدام افرادی که در این سطوح ماهر و دارای شهرت بسیار هستند به هیچ عنوان در ابتدا ماهر و موفق نبودند ، شما با تلاش کردن های بسیار و همینطور مستمر شکست های زیادی را در این سطوح تجربه می کنید و همین شکست ها باعث می شود که شما تجربه های بسیار ارزشمندی را بدست آورید که در ادامه ی مسیر از آن استفاده کنید ، پس به هیچ عنوان از فعالیت کردن و به ویژه شکست نترسید زیرا همین شکست ها هستند که باعث می شوند شما تجربه بدست آورده و مهارتتان افزایش پیدا کند و از طرفی سطوح عمیق کسب و کارتان نیز رشد خواهد کرد .

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار