دوشنبه 1 مرداد 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی رسانه ۷۵ درصد مردم از وعده صادق احساس غرور کردند/ رشد ۲۶ برابری تولید کاغذ نسبت به ابتدای دولت

 
 

يكشنبه 30 ارديبهشت 1403

۷۵ درصد مردم از وعده صادق احساس غرور کردند/ رشد ۲۶ برابری تولید کاغذ نسبت به ابتدای دولت

 
 

وزیر فرهنگ با اشاره به موفقیت دولت در زمینه تولید کاغذ داخلی گفت: روزی تولید کاغذ ۵ هزار تن بود و در حال حاضر در مرحله رسیدن به ۱۳۰ هزار تن هستیم.

محمدمهدی اسماعیلی پیش از ظهر امروز _یکشنبه سی‌ام اردیبهشت_ در اختتامیه جام رسانه امید ضمن تبریک ایام دهه کرامت اظهار کرد: خاندان پر خیر و برکت اهل بیت همیشه در طول سده‌ها برای جامعه ایرانی و اسلامی افتخارآفرین بودند و بر این اساس بزرگ‌ترین پرچمدار دوره معاصر یعنی امام (ره) بزرگ‌ترین نهضت الهی را در قرن بیستم پایه‌گذاری کرد و امروز سکاندار این نهضت از فرزندان دیگر این سلاله است.
وی ضمن تشکر از سپاه پاسداران به‌واسطه تشکیل این جلسه افزود: در نخستین جلسه دولت در ششم شهریور ۱۴۰۰ و دیدار با رهبر انقلاب، ایشان بر بحث باریازی انقلاب در حوزه فرهنگ تاکید داشتند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: در خصوص اینکه در جنگی همه‌جانبه قرار گرفتیم که نقطه ثقل دشمن ناامیدی است، شکی نداریم و تمام جریانات رسانه معاند نیز این مسیر را دنبال می‌کنند و در این زمینه در دولت مسئولیت‌های متفاوتی داریم.
اسماعیلی بیان کرد: جریانی به‌دنبال زدودن حکمرانی از اختیار دولت و حاکمیت است و در این راستا شاهدیم مجموعه رسانه‌های جریان معاند حوالی منافع ما اجماع ندارند، اما در مقابل ما میراث‌دار انقلاب بزرگ هستیم که دین را به عرصه حاکمیت بازگرداند و دولت دینی کارآمدی در ایران شکل گرفت.
وی خاطرنشان کرد: امام (ره) از ابتدا به‌دنبال باز کردن زنجیز استعمار از فکر مردم نیز بود و گزاره مهم ما می‌توانیم را مطرح کرد؛ حوزه فرهنگ، حوزه پیشران و اصلی و به نقل از رهبر انقلاب همچون هوا است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کاری سخت برای بازگرداندند مسیر به انقلاب آغاز کردیم، اما سختی‌هایی دارد که آن را به جان می‌خریم، تصریح کرد: در حوزه رسانه باید و نبایدها به‌صورت جدی پیش می‌رود و هیج رسانه‌ای حق ندارد مردم ایران را نسبت به گذشته پشیمان و نسبت به آینده ناامید کند؛ در شورای فرهنگ عمومی پیگیر این موضوع هستیم و جزو اولویت‌های ما است.
اسماعیلی با بیان اینکه امیدواری انتظاری و شعاری نیست، عنوان کرد: سردار حاجی‌زاده و همکارانش در شب وعده صادق، ذلالتی عظیم را برای تمدن غربی و صهیونیست‌ها رقم زدند که از نقاط افتخارآفرین است؛ بر همین اساس افتخار و پیشرفت القایی نیست.
وی یادآور شد: حداقل چهار نظرسنجی معتبر را دیدم که بیش از ۷۵ درصد مردم ایران از وعده صادق احساس غرور کردند و ما باید این خط را دنبال کنیم.
وزیر فرهنگ با اشاره به موفقیت دولت در زمینه تولید کاغذ داخلی گفت: روزی تولید کاغذ ۵ هزار تن بود و در حال حاضر در مرحله رسیدن به ۱۳۰ هزار تن هستیم، ۱۵۵ میلیون جلد از کتاب دانش‌آموزان با کاغذ ایرانی به چاپ رسیده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار