يكشنبه 31 تير 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی باقری: همه وظیفه داریم به مردم فلسطین کمک کنیم

 
 

شنبه 19 خرداد 1403

باقری: همه وظیفه داریم به مردم فلسطین کمک کنیم

 
 

علی‌ باقری در این دیدار خطاب به خانم مارسودی تاکید کرد: یکی از برنامه های اصلی رئیس جمهور شهید کشورمان تمرکز بر توسعه و گسترش روابط با کشورهای اسلامی از جمله اندونزی به عنوان یکی از کشور های مهم آسیا بود.

علی‌ باقری در این دیدار خطاب به خانم مارسودی تاکید کرد: یکی از برنامه های اصلی رئیس جمهور شهید کشورمان تمرکز بر توسعه و گسترش روابط با کشورهای اسلامی از جمله اندونزی به عنوان یکی از کشور های مهم آسیا بود.
باقری افزود: سفر دکتر رئیسی به جاکارتا که با استقبال بسیار گرم دولت و مردم اندونزی و برنامه‌ها و توافقات خیلی خوبی همراه شد، در ذهن رئیس جمهور شهید و دولت و مردم ایران ماندگار شد.
سرپرست وزارت امور خارجه بر لزوم برگزاری به موقع و از پیش برنامه ریزی شده کمیسیون مشترک اقتصادی و همچنین کمیته های مشترک سیاسی و حقوق بشری در راستای پیگیری اجرای توافقات سفر رئیس جمهور شهید ایران به جاکارتا تاکید کرد.
سرپرست وزارت امور خارجه در بخش دیگری از این دیدار، حمایت از مردم فلسطین را وظیفه انسانی و اسلامی کشورهای اسلامی دانست و تاکید کرد همه وظیفه داریم به مردم فلسطین کمک کنیم تا در مقابل صهیونیست ها بایستند و در عرصه های سیاسی، حقوقی، رسانه ای و دیپلماسی عمومی نقش فعال و موثر خود را در حمایت از مردم فلسطین ایفا نمائیم.
رتنو مارسودی وزیر اندونزی نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر رئیسی و برادر خود دکتر امیرعبداللهیان، مراتب تسلیت مجدد خود، دولت و مردم اندونزی را به مردم و دولت کشورمان ابراز داشت.
وزیر امور خارجه اندونزی ضمن تایید ارزیابی سرپرست وزارت خارجه کشورمان در مورد سفر بسیار موفقیت آمیز رئیس جمهور شهید کشورمان به جاکارتا، بر اهتمام مقامات عالی و دولت کشورش برای تحقق و اجرایی شدن توافقات صورت گرفته در این سفر مهم تاکید کرد.
خاتم مارسودی همچنین ضمن اعلام آمادگی برای تقویت همکاری ها بین تهران و جاکارتا در عرصه های بین المللی بویژه در دفاع و حمایت از حقوق مردم فلسطین خاطرنشان کرد که تلاش های خود را برای حمایت و دفاع از حقوق مسلم و مشروع مردم فلسطین تقویت خواهیم کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار