يكشنبه 31 تير 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی رویکرد آیت الله رئیسی در خصوص قانون حجاب پدرانه بود

 
 

شنبه 19 خرداد 1403

رویکرد آیت الله رئیسی در خصوص قانون حجاب پدرانه بود

 
 

رئیس دانشکده معارف اسلامی با بیان اینکه نگاه آیت‌الله رئیسی در موضوع حجاب پدرانه بود، گفت: ایشان در خصوص نحوه اجرای قانون مقابله با بدحجابی به شدت حساس بود و همواره تاکید داشت حتی‌المقدور در این بحث پرونده قضایی و سوء پیشینه برای دختران ایجاد نشود.

رئیس دانشکده معارف اسلامی با بیان اینکه نگاه آیت‌الله رئیسی در موضوع حجاب پدرانه بود، گفت: ایشان در خصوص نحوه اجرای قانون مقابله با بدحجابی به شدت حساس بود و همواره تاکید داشت حتی‌المقدور در این بحث پرونده قضایی و سوء پیشینه برای دختران ایجاد نشود.
محمدرضا برزویی، رئیس دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) امروز در گردهمایی اصحاب علوم انسانی و اجتماعی در یادبود شهدای پرواز اردیبهشت که در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی توجه ویژه‌ای به شورای انقلاب فرهنگی داشت و سند تحول شورا را به صورت جدی پیگیری می‌کردند، ایشان در این جلسات عنوان می‌کردند که به شرط داشتن طرح مفصل هر تعداد جلسه می‌خواهید برگزار کنید منوط به ارائه کار دقیق.
وی افزود: در حوزه اخلاق اسلامی و رفتار کریمانه ایشان مصداق یک سیاست مدار انقلابی است، چه در دوران ریاست قوه و چه در دوران قوه مجریه مثال متعدد می‌شود مطرح کرد.
رئیس دانشکده معارف اسلامی با بیان اینکه نگاه آیت‌الله رئیسی در موضوع حجاب پدرانه بود، تصریح کرد: ایشان در خصوص نحوه اجرای قانون مقابله با بدحجابی به شدت حساس بود و همواره تاکید داشت؛ حتی‌المقدور در این بحث پرونده قضایی و سوپیشینه برای دختران ایجاد نشود.
برزویی با بیان اینکه رئیس جمهور فقید نگاه ویژه‌ای به علوم انسانی داشت، عنوان کرد: نگاه کلان به تحول جامعه از دریچه علوم انسانی به عنوان مغزافزار جامعه بود، ایشان معتقد بودند علوم انسانی می‌تواند تحول ایجاد کند که بستر آن در یک مسیر بومی و داخلی است.
وی عنوان کرد: با توجه به سابقه و عملکرد ایشان در انقلاب فرهنگی و تحمل منتقد و رفتار نقدپذیرانه از صفات بارز ایشان بود، ایشان همیشه پذیرای نظرات مخالف بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار