دوشنبه 1 مرداد 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی فدوی: رزمندگان‌ مقاومت ‌عرصه را بر اسرائیل تنگ‌کرده‌‌اند

 
 

دوشنبه 21 خرداد 1403

فدوی: رزمندگان‌ مقاومت ‌عرصه را بر اسرائیل تنگ‌کرده‌‌اند

 
 

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اقتدار و عظمت نظام و انقلاب گفت: رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت امروز عرصه را بر‌ قدرت‌های دنیا از جمله آمریکای جنایتکار و اسرائیل تنگ کرد‌ه‌اند.

دریادار پاسدار سردار علی فدوی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه همه مردم تکلیف دارند که در هشتم تیرماه در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کرده تا توطئه‌های دشمنان ملت، نظام و انقلاب اسلامی خنثی شود، اظهار داشت: با شهادت آیت‌الله رئیسی روال انتخابات ریاست جمهوری متفاوت‌تر از سال‌های گذشته شده است؛ لذا مشارکت حداکثری آحاد مردم در پای صندوق‌های رای از خباثت‌های دشمن جلوگیری می‌کند.
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه در هشت سال دفاع مقدس قریب به ۲۰۰ هزار شهید تقدیم آرمان‌های نظام و انقلاب شده است، افزود: نباید بگذاریم که دشمن بار دیگر اشتباه محاسباتی داشته باشد؛ لذا باید در این انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشیم.
‌جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به خدمات شهید جمهور تاکید کرد: دل‌ها و قدم‌های مردم در آیین تشییع پیکر شهید جمهور، شهید آیت الله رئیسی به حرکت درآمد و این حرکت را به امید خدا در انتخابات هشتم تیر خواهیم دید.
وی با اشاره به اقتدار و عظمت نظام و انقلاب اسلامی در سطح جهان تصریح کرد‌: رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت امروز عرصه را بر به ظاهر قدرت‌های دنیا از جمله آمریکای جنایتکار تنگ کرده و با قدرت ایمان و معنویت این ابرقدرت‌ها را به چالش کشانده‌اند.
سردار فدوی با بیان اینکه فرماندهان سپاه در بین مردم، در کنار مردم و همراه مردم هستند، خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم که به وظیفه خود در راستای خدمت به مردم به عنوان یک تکلیف الهی عمل کنیم و در هر زمینه‌ای که نیاز باشد انجام می‌دهیم و متناسب با نیاز‌ها و شرایط کشور در عرصه حضور خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج پای کار نظام و انقلاب اسلامی بوده و به تکالیف خود عمل می‌کند، ادامه داد: باور داریم که در وعده خداوند تحقق است، وعده خدا حق است و در آن خللی نیست و مطمئن هستیم که بهترین نتایج را برای ما رقم می‌زند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
قتل زن تهرانی در حمام خانه اش / شوهرش تصمیم به مثله کردن جسد داشت که پشیمان شد!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار