يكشنبه 26 خرداد 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث عشق اينترنتي آرش ومامك منجر به قتل مامك شد

 
 

يكشنبه 25 مرداد 1383

عشق اينترنتي آرش ومامك منجر به قتل مامك شد

 
 

اجرای مراسم اعدام پسر جوانی که دختر مورد علاقه‏اش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، یک هفته به تعویق افتاد.

عشق اينترنتي آرش ومامك منجر به قتل مامك شد
به گزارش خبرنگار ما، این پسر جوان که آرش نام دارد و 31 ساله است قرار بود دو روز قبل اعلام شود، اما به خاطر تقاضای مادر وی اجرای حکم یک هفته به تعویق افتاد. مادر مامک دختر 26 ساله‏ای که با ضربات چاقوی آرش به قتل رسید، دیروز با خبرنگار ما گفت‏وگویی انجام داد که می‏خوانید: - حادثه چطور اتفاق افتاده بود.
2 بهمن ماه سال 81 بود و مامک که درارمنستان تحصیل می‏کرد برای تعطیلات ژانویه به ایران آمد، او در کشور ارمنستان دانشجوی دکترای کامپیوتر بود. من مادرم و دخترم مامک برای خرید بیرون رفته بودیم، شوهرم هم از طرف محل کارش در ماموریت به سر می‏برد ودختر کوچکم سارا در خانه بود.
ساعتی بعد به خانه آمدیم و سارا گفت: آرش خواستگار مامک دوباره آمده بود و قصد داشت وارد خانه شود ، اما من او را راه ندادم. چند دقیقه بعد دوباره زنگ درخانه به صدا درآمد، مردی از پشت آیفون گفت که از طرف شوهرم بسته‏ای آورده است، مادرم برای باز کردن در به حیاط رفت. اما یکدفعه فریاد زد و سارا به صدای فریاد مادربزرگش به حیاط دوید اما یکدفعه خودش هم فریاد کشید.
من و مامک هر دو به سوی راه پله‏ها دویدیم. من جلوتر ازمامک بودم و یکدفعه سارا را دیدم که روی زمین افتاده و غرق در خون است و آرش نیز با یک چاقوی خونی جلویم ایستاده بود. او ناگهان به طرفم حمله کرد، به سویش رفتم تا جلوی نزدیک شدن وی به مامک را بگیرم، اما او با چاقو ضربه ای به من زد و به سراغ مامک رفت و او را به داخل اتاق برد، مامک در همین حین می‏گفت به خانواده‏ام کاری نداشته باش، آرش در را قفل کرد، هیچ صدایی ازداخل اتاق بیرون نمی‏آمد و در این میان همسایه‏ها موضوع را به ماموران خبر دادند، آرش وقتی فهمید که پلیس خانه
 

" آرش پیش از این در جلسات محاکمه‏اش گفته بود « می‏دانستم مامک نیز مرا دوست دارد. او قول داده بود در صورتی که از ارمنستان برگردد با من ازدواج می‏کند... "

 
 
را محاصره کرده خودزنی کرد. از سویی ماموران خود را پشت اتاق مامک رساندند اما هرچه صدا کردند، کسی جواب نداد. آنها سرانجام در اتاق را شکستند و وارد شدند، جسد دخترم روی تخت و آرش نیز نیمه جان روی زمین افتاده بود.
پلیس، من، مادرم و سارا که باضربات چاقوی آرش زخمی شده بودیم را به بیمارستان رساندند، زخم من و مادرم جزئی بود اما سارا مدتی بستری ماند. آنها جسد دخترم رابه پزشک قانونی منتقل کردند و آرش هم به بیمارستان فرستاده شد.
- چرا آرش دست به چنین کاری زد.
او مدتی قبل در یک شرکت کامپیوتری با دخترم مامک آشنا شده بود و چند بار هم به خواستگاری او آمد، اما چون قبلا ازدواج کرده بود و بچه داشت و ازطرفی سطح تحصیلاتش درحد مامک نبود، با ازدواج آنها مخالفت کردیم.
مامک هم حرفمان را پذیرفت و برای همین به کشور ارمنستان رفت تا دررشته دکترای کامپیوتر درس بخواند.
- آرش چگونه فهمیده بود که مامک به ایران آمده است.
او همیشه برای ما مزاحمت ایجاد می کرد و مدام در تعقیب افراد خانواده بود، ازطرفی به مامک گفته بود که دلش می‏خواهد زمانی که درارمنستان است با او رابطه داشته باشد و مامک و آرش از طریق اینترنت با هم در تماس بودند.
- چه مدتی از آشنایی آنها می‏گذشت.
تقریبا 3 سال. دخترم یکسال قبل از مرگش به ارمنستان رفت و از طریق اینترنت با ارش هم ارتباط داشت. البته مامک می‏خواست کم کم رابطه‏اش را با او قطع کند که وی ضربه روحی نخورد و به همین خاطر دراین مدت به این رابطه ادامه می‏داد.
- چرا حکم اعدام به تعویق افتاد.
قرار بود این مراسم انجام شود، اما شب قبل از اعدام مادر آرش از کانادا به ایران آمد و از دادگاه خواست تابرای اجرای حکم یک هفته دیگر تحمل کند، او گفته می‏خواهم این یک هفته را در کنار پسرم باشم. اما قرار است یک هفته دیگر این حکم اجرا شود.
-قصد ندارید، رضایت دهید.
نه هرگز قاتل دخترم رانمی‏بخشم، او 8ضربه چاقو به مامک زده بود، هرگز آرش را نمی‏بخشم.
بنابراین گزارش، آرش پیش از این در جلسات محاکمه‏اش گفته بود « می‏دانستم مامک نیز مرا دوست دارد. او قول داده بود در صورتی که از ارمنستان برگردد با من ازدواج می‏کند، خانواده مامک به زور وی را به ارمنستان فرستاده بودند تا مرا فراموش کند اما او خودش مرتب به من ایمیل می‏زد باهم و چت می‏کردیم. مامک گفته بود تعطیلات ژانویه را به تهران می‏آید به همین خاطر به خواستگاری ‏اش رفتم و از پدرش خواستم تااینبار مخالفت نکند، اما آنها رفتار تندی با من کردند و من تصمیم گرفتم، از خانواده مامک انتقام بگیرم، برای همین دست به این جنایت زدم.»

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار