شنبه 2 شهريور 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گوشه و کنار IT صاايران، برنده رسمي مناقصه GPRS اپراتور اول

 
 

ایسنا , جمعه 4 آبان 1386

صاايران، برنده رسمي مناقصه GPRS اپراتور اول

 
 

شركت صاايران پس از ارايه تعهدات لازم به عنوان برنده نهايي مناقصه ارائه سرويس GPRS شركت ارتباطات سيار انتخاب و به مراجع مربوطه معرفي شد.

صاايران بايد بتواند در مدت سه ماه نسبت به ارايه سرويس در تهران اقدام و طبق زمان‌بندي طي پنج ماه نسبت به راه‌اندازي آن در كل كشور اقدام كند.
شركت صاايران پس از ارايه تعهدات لازم به عنوان برنده نهايي مناقصه ارائه سرويس GPRS شركت ارتباطات سيار انتخاب و به مراجع مربوطه معرفي شد.
وحيد صدوقي مدير عامل شركت ارتباطات سيار در باره سرانجام برنده مناقصه ارايه سرويس GPRS همراه اول كه امكان دسترسي به اينترنت و ارسال صوت و تصوير را براي مشتركان تلفن‌ همراه فراهم مي‌كند با بيان اين مطلب اظهار كرد: پاكت‌هاي مناقصه يك ماه پيش باز شد و نياز بود تا يك‌سري تعهدات از برنده اين مناقصه‌ اخذ شود؛ اين روند در اين مدت طي شده و تعهدات از شركت صاايران به عنوان برنده مناقصه اخذ شد.
او افزود: اين تعهد در خصوص مواردي از جمله اصلاح قيمت و تعهد براي اجراي پروژه بود كه روز چهارشنبه دوم آبان‌ماه، از برنده دريافت شد و صاايران به صورت رسمي و به عنوان برنده براي ابلاغ به كميسيون معاملات شركت ارتباطات سيار اعلام شد.
صدوقي درباره اين كه شركت ارتباطات سيار در جريان اجراي اين پروژه چه تعهدات و تضمين‌هايي از شركت مجري اخذ كرده تا انجام پروژه GPRS به بهترين شكل و بدون تاخير انجام شود گفت: وقتي پاكت‌ها باز مي‌شوند اولين اقدام كنترل تكميل بودن اجزاي قيمت است كه اين كار در اين مناقصه انجام شد، همچنين در خود قرارداد زمان اجرا، مشخصات فني مورد تعهد و زمان‌بندي كه بايد طي آن شبكه راه‌اندازي شود مشخص و نهايي شده است.
وي درباره اين كه شركت صاايران در چه مدت بايد نسبت به انجام تعهدات خود عمل كند و سرويس GPRS تا چه تاريخي براي مشتركان ارتباطات سيار فعال خواهد شد خاطر نشان كرد: زمان ارايه سرويس از زمان ارجاع سفارش كه روز چهارشنبه بوده، سه ماه است؛ صاايران بايد بتواند در مدت سه ماه نسبت به ارايه سرويس در تهران اقدام و طبق زمان‌بندي طي پنج ماه نسبت به راه‌اندازي آن در كل كشور اقدام كند.
مدير عامل شركت ارتباطات سيار در پايان خاطر نشان كرد: ارايه اين سرويس در مرحله اول براي دو ميليون مشترك تلفن همراه پيش‌بيني شده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
موبایل باز هم ارزان می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
حضور تلفن همراه در ایران به ربع قرن رسید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کمالوند: به عشق هواداران مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
برادر میترا استاد: نجفی را بخشیدیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار