چهارشنبه 3 بهمن 1397

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی پیشنهاد فروش ویژه بریتیش ایرویز برای مسافران ایرانی

 
 

يكشنبه 20 اسفند 1396

پیشنهاد فروش ویژه بریتیش ایرویز برای مسافران ایرانی

 
 

خطوط هوایی بریتیش ایرویز پیشنهاد فروش ویژه خود را برای مسافران مقصدهای مختلف در اروپا، انگلستان و سایر نقاط جهان اعلام کرد. مهلت رزرو این پیشنهاد که شامل تخفیف‌های ویژه‌ای است تا ۷ فروردین ماه بوده و پروازهای آن تا ۲۱ آذرماه ادامه خواهد داشت.

خطوط هوایی بریتیش ایرویز پیشنهاد فروش ویژه خود را برای مسافران مقصدهای مختلف در اروپا، انگلستان و سایر نقاط جهان اعلام کرد. مهلت رزرو این پیشنهاد که شامل تخفیف‌های ویژه‌ای است تا ۷ فروردین ماه بوده و پروازهای آن تا ۲۱ آذرماه ادامه خواهد داشت.
بریتیش ایرویز بزرگ‌ترین خطوط هوایی بین‌المللی انگلستان، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای برخی از محبوب‌ترین مقصدهای مسافرتی خود در نظر گرفته است. برنامه ویژه‌ای که به مسافران ایرانی این فرصت را خواهد داد تا تعطیلات سال نوی خود را خارج از کشور سپری کنند. پیشنهاد فوق در ‌مدت زمان محدودی ارائه می‌شود و علاوه بر قیمت‌های بسیار مناسب شامل همه مزایای همیشگی پروازهای بریتیش ایرویز همچون آسایش و راحتی سفر به اقصی نقاط جهان خواهد بود.
در این پیشنهاد ویژه جهت برآوردن نیاز مسافران با هر سلیقه و بودجه‌ای، امکان انتخاب سطوح پروازی (کلاس) گسترده‌ای در اختیار مسافرانی که پرواز خود را از ایران آغاز می‌کنند خواهد بود. برای مثال قیمت پروازهای رفت‌وبرگشت از ایران به لندن از قیمت ۴۶۹ دلار آمریکا در دسته‌بندی وُرلد ترولر (اکونومی) شروع و تا ۱۴۳۲ دلار آمریکا در دسته‌بندی کلاب وُرلد (بیزنس کلاس) متغیر است.
علاوه‌بر تخفیف‌های ویژه پیشنهادی، افرادی که عضو باشگاه اگزکیوتیو (Executive Club) این خطوط هوایی هستند، بسته به نوع بلیط و کلاسی که با آن سفر می‌کنند می‌توانند امتیازات بیش‌تری کسب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
مسافران بریتیش ایرویز با استفاده از این پیشنهاد ویژه نه‌تنها می‌توانند به مقاصد جدیدی در سراسر دنیا سفر کنند، بلکه فرصت تجربه امکاناتی که در ماه‌های اخیر به پروازهای این شرکت هواپیمایی افزوده شده است (همچون منوی جدید غذایی مسافران وُرلد ترولر) را نیز خواهند داشت.
برای اطلاعات بیش‌تر از شرایط و ضوابط این پروازها به وب‌سایت ba.com مراجعه کنید.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
اتصال گوشی به کنسول ایکس باکس وان ساده شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کره جنوبی به سختی بحرین را شکست داد
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان

يادداشت
:: اقتصادی ::
ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار