پنجشنبه 27 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر تازه های تولید

 
 

سه شنبه 14 تير 1384

تازه های تولید

 
 

فيلم تلويزيوني «زندگي برگ برگ» به كارگرداني شيلا رشيديان با پايان يافتن تدوين وارد مرحله ساخت موسيقي شد.

تازه های تولید
زندگی برگ برگ
فيلم تلويزيوني «زندگي برگ برگ» به كارگرداني شيلا رشيديان با پايان يافتن تدوين وارد مرحله ساخت موسيقي شد.
فيلم تلويزيوني «زندگي برگ برگ» از محصولات مركز «سيما فيلم» است كه مراحل تدوين آن توسط مازيار ميري به انجام رسيده و فردين خلعتبري ساخت موسيقي آن را برعهده دارد.
اين فيلم روايتگر قصه خانواده‌اي است كه در سالگرد در گذشت يكي از نزديكانشان دور هم جمع مي‌شوند و همين خود موجب مرور ماجراهايي از سوي هريك از آنان مي‌شود.
قاسم زارع، كورش تهامي، هنگامه قاضياني، افسانه ناصري، آرش آصفي، هادي قميشي، حسين حيدري و .... بازيگراني هستند كه در اين فيلم بازي دارند.
اوراق شناسایی
به دنبال ساخت تله تئاتر «خداحافظ» از سري برنامه‌هاي «نمايش هفته»، داريوش مودبيان ضبط تله تئاتر «اوراق شناسايي» را نيز به پايان رساند.
به گزارش ايسنا، متن تله تئاتر «اوراق شناسايي» به قلم روژه‌آور مائته توسط مودبيان ترجمه شده و ساخت آن 3 روز به طول انجاميده است.
داستان اين تله تئاتر درباره قاتلي است كه خودش را به زندان معرفي مي‌كند تا كسي كه اشتباها به جاي او زنداني شده است، ‌آزاد شود. در برخورد اول زندانباني را مي‌بيند كه به دليل نداشتن «اوراق شناسايي» حاضر به پذيرفتن صحبت‌هاي او نمي‌شود. پس از آن با وكيلي برخورد مي‌كند كه با وجود اصراري كه در دستگيري خود دارد، به دليل نداشتن «اوراق شناسايي» وي را نمي‌پذيرد.
تله تئاتر «اوراق شناسايي» با درون مايه‌اي طنز از حضور بازيگراني چون كيكاووس ياكيده، غلامرضا طباطبايي و داريوش مودبيان بهره برده است.
اين تله تئاتر تك قسمتي به تهيه‌كنندگي مهدي رحيميان در قالب 60 قسمت در گروه ادب و هنر شبكه 4 سيما ساخته شده است.
عبور از مه
«عبور از مه» عنوان مجموعه‌‌اي است كه در گروه فليم و سريال شبكه قرآن به كارگرداني شفيع آقامحمديان براي پخش در ايام ماه مبارك رمضان توليد مي‌شود.
عليرضا سبط احمدي تهيه كننده پروژه تلويزيوني «عبور از مه» در گفت‌وگو با فارس گفت: اين مجموعه تلويزيوني قرار است براي پخش در ايام ماه مبارك رمضان تهيه شود. فيلمنامه اين اثر را سعيد شاپوري به نگارش درآورده و آقا محمديان آن را بازنويسي مي‌كند.
وي در توضيح داستان اين مجموعه گفت: اين اثر موضوعي اجتماعي دارد و داستان آن درباره يك قاري قرآن است كه در طول داستان با مسائل و مشكلات او در زندگي روزمره‌اش آشنا مي‌شويم.
سبط احمدي درباره عواملي كه حضورشان در اين پروژه قطعي شده است گفت: هنوز عوامل مشخص نشده‌اند و در حال حاضر مشغول انتخاب بازيگران هستيم.
مجموعه تلويزيوني «عبور از مه» در 30 قسمت 30 دقيقه‌اي توليد مي‌شود. آقا محمديان در حال حاضر مجموعه تلويزيوني «برگ‌هاي سفيد» را آماده پخش دارد. اين مجموعه از توليدات شبكه جهاني سحر است و در آن بازيگراني چون مجيد مظفري، احمد نجفي، حديث فولادوند، شرين بينا و... بازي دارند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار